Flag
Twórcy:
Ryōsuke TakahashiScenariusz:
Tooru NozakiZdjęcia:
Kouji IshiharaMuzyka:
池頼広Obsada:
田中麗奈, Unshō Ishizuka, 日高奈留美, Takashi Nagasako, Yūko Satō, Yū Asakawa, Shinji Kawada, Kenji Nomura, Hiroshi Iwasaki, Mitsuaki Hoshino, Sanae Kobayashi, Shirō Saitō, Tomohisa Asō, Dai Matsumoto (więcej)Obsada
田中麗奈
Japonia
Unshō Ishizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
日高奈留美
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Takashi Nagasako
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Yūko Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Yū Asakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Shinji Kawada
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kenji Nomura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Hiroshi Iwasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Mitsuaki Hoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Sanae Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Shirō Saitō
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Monster (2004) (serial)
Tomohisa Asō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Dai Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Daisuke Matsuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Bleach (2004) (serial)
Ginban Kaleidoscope (2005) (serial)
Mantarō Iwao
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (serial)