Reżyseria:
Hynek BočanScenariusz:
Miroslav BuberleZdjęcia:
František ProcházkaMuzyka:
Martin KratochvílObsada:
Jan Hrušínský, Rudolf Hrušínský, Alice Aronová, Bohuslav Čáp, Jiří Hálek, Iva Hüttnerová, Alena Kreuzmannová, Taťjana Medvecká, Petr Pelzer, František Staněk, Miroslav Středa, Miloslav Štibich (więcej)Obsada
Jan Hrušínský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Dziewczyna na miotle (1971)
Rudolf Hrušínský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Szkoła podstawowa (1991)
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Alice Aronová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Přísahám a slibuji (1990) (serial)
Kuličky (2008)
Bohuslav Čáp
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Královský život otroka (1992) (film telewizyjny)
Dumna królewna (1952)
I znów skacze przez kaluze (1970)
Jiří Hálek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Iva Hüttnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (nagranie teatralne)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Těžká hodina (1986) (film telewizyjny)
Alena Kreuzmannová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Diabelski wynalazek (1958)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Taťjana Medvecká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (nagranie teatralne)
Petr Pelzer
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
František Staněk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Bumerang (1996)
Zrádci (2020) (serial)
Miroslav Středa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Racek (1976) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Miloslav Štibich
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Na skraju lasu (1976)
Bohumil Švarc ml.
Najlepsze filmy:
Příběh '88 (1989)
Jaroslava Kretschmerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Jára Cimrman śpi (1983)
Kelner, płacić! (1980)
Valentina Thielová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Bokser i śmierć (1962)
Sněženky a machři (1982)
Ivan Vyskočil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Lucie Zedníčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dokonalá svatba (2010) (nagranie teatralne)
Saturnin (1994)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Jaromír Meduna
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Popel a pálenka (2001) (nagranie teatralne)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Martina Hudečková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Antek, Sławka i magiczne światło (2023)
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Młyn Habermanna (2010)
Lída Roubíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Scapinova šibalství (1980) (film telewizyjny)
Uroczystość żałobna (1969)