GSG 9 - Season 1 (2007) (seria)
Obsada
Marc Ben Puch
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Bitwa o ciężką wodę (2015) (serial)
Knallerfrauen (2011) (serial)
Barbarzyńcy (2020) (serial)
Bülent Sharif
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Jorres Risse
Niemcy
Najlepsze seriale:
Sense8 (2015) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
André Hennicke
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Die Kirschenkönigin (2004) (serial)
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (serial)
The Team (2015) (serial)
Florentine Lahme
Najlepsze seriale:
Defying Gravity (2009) (serial)
Przekraczając granice (2013) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Richard van Weyden
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Wiedźmin (2019) (serial)
Prawdziwa historia rodu Borgiów (2011) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Andreas Pietschmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Dark (2017) (serial)
Ku'damm 59 (2018) (serial)
X Company (2015) (serial)
Anna von Berg
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Deutschland (2015) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Lil Oggesen
Najlepsze seriale:
GSG 9 (2007) (serial)
Cleo-Johanna Budde
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
GSG 9 (2007) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Stefan Rudolf
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Hanna (2019) (serial)
Verbotene Liebe (1995) (serial) - aktor, m.a.
Tatort (1970) (serial)
Richy Müller
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Skylines (2019) (serial)
Die Kirschenkönigin (2004) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Rainer Sellien
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Sense8 (2015) (serial)
Outlander (2014) (serial)
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Bruno F. Apitz
Najlepsze seriale:
Kleo (2022) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Godehard Giese
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Berlin - Der geteilte Himmel (2017) (serial)
Deutschland (2015) (serial)
Volkmar Witt
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
GSG 9 (2007) (serial)
Anika Mauer
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Ørnen (2004) (serial)
Allein gegen die Zeit (2010) (serial)
GSG 9 (2007) (serial)
Katharina Spiering
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Dark (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Steffen Münster
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Stromberg (2004) (serial)
Türkisch für Anfänger (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Rico Kassmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
GSG 9 (2007) (serial)