Reżyseria:
Franek ChmielScenariusz:
Bohumil HoloubekZdjęcia:
Stanislav SzomolányiObsada:
Jozef Šándor, Leopold Haverl, Ján Klimo, Soňa Valentová, Michal Dočolomanský, Alojz Kramár, Igor Čilík, Teodor Piovarči, Jozef Šimonovič ml., Anton Mrvečka, Ján Kramár, Zuzana Kocúriková (więcej)Obsada
Jozef Šándor
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Andersonvillský proces (1976) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Leopold Haverl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Bokser i śmierć (1962)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Ján Klimo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962) - narrator
Jánošík I., II. (1963)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Soňa Valentová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Michal Dočolomanský
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Alojz Kramár
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Igor Čilík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Teodor Piovarči
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bokser i śmierć (1962)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Jozef Šimonovič ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mária Tudorová (1968) (film telewizyjny)
Mesiac na dedine (1981) (nagranie teatralne)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Anton Mrvečka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Ženský zákon (1967) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Ján Kramár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Zuzana Kocúriková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Sluha dvoch pánov (1976) (nagranie teatralne)
Piekna i potwór (1978)
Oľga Gallová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Husári (1978) (nagranie teatralne)
Šesťkrát žena (1988) (film telewizyjny)
Zimný semester (1981) (film telewizyjny)
Vladimír Slosiár
Najlepsze filmy:
Amok (1977) (film telewizyjny)
Mont Oriol (1974) (film telewizyjny)
Karol Skovay
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Statočný zlodej (1958)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Posledná bosorka (1957)
Jarmila Koleničová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Mŕtve duše (1971) (film telewizyjny)