Występują
Viola Ottová
Najlepsze filmy:
Deník šílené manželky (2001) (film telewizyjny)
Michal Suchánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sněženky a machři (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (film telewizyjny)
Krajina s nábytkem (1986)
Josef Carda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Jakub a jeho pán (2014) (nagranie teatralne)
La Dame d'Izieu (2007) (film telewizyjny)
Richard Genzer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Dziewczyna na miotle (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Adéla Gondíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Klauni a vlastenci (1991) (film telewizyjny)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Mahulena Bočanová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Dámský krejčí (2012) (nagranie teatralne)
Žena z Korinta (1986) (film telewizyjny)
Veronika Žilková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Česká soda (1998)
Ochránce (2021) (serial)
Deskový statek (2008) (nagranie teatralne)
Július Satinský
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (film telewizyjny)
Trzech weteranów (1983)
Zdeněk Srstka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Lemoniadowy Joe (1964)
Jiří Krytinář
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Trzech weteranów (1983)
Bohdan Tůma
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Teorie tygra (2016)
Oběti (1999) (serial)
Mojmír Maděrič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Michal David
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (koncert)
Třetí patro (1985) (serial)
Miriam Kantorková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Kam slunce nechodí... (1971) (film telewizyjny)
Dziewczyna na miotle (1971)
Aťka Janoušková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Ať žijí duchové! (1977)
Černá slečna, slečna Černá (2002) (film telewizyjny)
Miloš Pokorný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Do Czech razy sztuka (2008)
Líbáš jako ďábel (2012)
Ten, kdo tě miloval (2018)
Roman Ondráček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Do Czech razy sztuka (2008)
Ten, kdo tě miloval (2018)
Jana Boušková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Kytice (2020) (nagranie teatralne)
Dziewczyna na miotle (1971)
Dalibor Gondík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Noc rozhodnutí (1993) (film telewizyjny)
Touha (2011) (nagranie teatralne)
Faust (1989) (film telewizyjny)
Boris Hybner
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Jára Cimrman śpi (1983)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)