Reżyseria:
Ján Novák, Zdeněk Gawlik, Kamila Vondrová, Tomáš Kábele, Karel Čtveráček, Tomáš Váňa (więcej)Muzyka:
Jiří BuraObsada:
Karel Richter, John Bok, Eva Jakoubková (m.a.), Petr Ulrych, Stanislav Zindulka, Eva Miláčková, Hana Ulrychová, Radka Dulíková, Jaromír Pleskot, Čestmír Řanda ml., Čestmír Řanda st. (więcej)Odcinki(16)
-
O zelených očích Krásné paní (S08E01)
-
Kila hrajou (S08E02)
-
Mít štěstí na rendez-vous (S08E03)
-
Tiché kroky (S08E04)
-
O co tančil Ondrej Nepela (S08E05)
-
Návraty (S08E06)
-
Promovaní chalupáři (S08E07)
-
Sesazený král (S08E08)
-
Zapomenutá hvězda (S08E09)
-
Život byl vlídný, místy drsný (S08E10)
-
Tři životy Jaroslavy Moserové (S08E11)
-
Chlap (S08E12)
-
Naška, slečna z dobré rodiny (S08E13)
-
Moudrý šašek (S08E14)
-
Postůj, okamžiku, jsi tak krásný... (S08E15)
-
Co bubáci a hastrmani netušili (S08E16)
Obsada
Karel Richter
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Stopy života (2013) (serial)
Příkopy (2007) (serial)
John Bok
Czechosłowacja
Eva Jakoubková (m.a.)
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tisícročná včela (1983) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Petr Ulrych
Najlepsze seriale:
My holky z městečka (1985) (serial)
Stanislav Zindulka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Eva Miláčková
Najlepsze seriale:
Zákony pohybu (1978) (serial)
Hana Ulrychová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
My holky z městečka (1985) (serial)
Radka Dulíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Arabela (1980) (serial)
Pan Tau (1971) (serial)
Inženýrská odysea (1979) (serial)
Jaromír Pleskot
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Povstalecká história (1984) (serial)
Čestmír Řanda ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Čestmír Řanda st.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
František Filip
Czechosłowacja
Oldřich Velen
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Jozef Kroner
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pásli ovce valasi (1973) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Bolek Polívka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Frankensteins Tante (1987) (serial)
Oldo Hlaváček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (serial)
A. C. Dupin zasahuje (1970) (serial)
Juraj Jakubisko
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Rodinná pouta (2004) (serial)
Zuzana Kronerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Vivat Beňovský (1975) (serial)
Vlasta Peterková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)