Występują
Karel Šíp
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kelner, płacić! (1980)
Homolkowie na urlopie (1972)
Jaroslav Uhlíř
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Gott v Lucerně (1982) (koncert)
Koncert Petry Janů (1987) (koncert)
Miroslav Horníček 100 (2018) (nagranie teatralne)
Pavel Šporcl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Setkání s hvězdou (2011) (serial)
Martin Dejdar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Lucie Bílá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (nagranie teatralne)
Jiří Suchý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Jiří Suchý: Recitál 1964/2019 (2019) (koncert)
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (koncert)
Radek John
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Proč? (1987)
Rána pod pás (1981) (film telewizyjny)
Bohuš Matuš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Monte Cristo (2002) (nagranie teatralne)
Helena Štáchová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
To nejlepší z večerníčků (2004) (kompilacja wideo)
Dějiny kontra Spejbl (1984) (nagranie teatralne)
Hurvínek a zrcadlo (2004) (nagranie teatralne)
Petr Jákl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Przeboje i oldboje (2013)
The Adventures of Young Indiana Jones: Masks of Evil (2000)
Maigret (1991) (serial)
Radim Uzel
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
10 pravidel jak sbalit holku (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (film telewizyjny)
Nejlepší trapasy (2013) (serial)
Pavel Kříž
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
The Scarlet Pimpernel (1999) (serial)
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Antonín Panenka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sonáta pro zrzku (1980)
Objev na Střapaté hůrce (1962)
Paula Wild
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rocco's True Anal Stories 1 (1998)
Rocco Ravishes Prague (2001)
Private Gaia 2 : Irresistible Silvie (1997)
Eva Pilarová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serial)
Milan Markovič
Najlepsze filmy:
Človečina (1973) (nagranie teatralne)
Radošinské naivné divadlo (1993) (film telewizyjny)
Teória zábavy pre pokročilých (1979) (nagranie teatralne)
Karel Gott
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - m.a.
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Tereza Duchková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Genij vlasti (1998) (film telewizyjny)
Arrowsmith (1997) (serial)
Černá slečna, slečna Černá (2002) (film telewizyjny)
Josef Alois Náhlovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sanatorium (2009) (nagranie teatralne)
Miluji tě modře (2017)
Jak se krotí krokodýli (2006)
Milan Pitkin
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kameňák 4 (2013)
Vánoční Kameňák (2015)