Zdjęcia:
Shin'yo KondôObsada:
Sayaka Ōhara, Daisuke Ono, Ken'ichi Suzumura, Miki Itō, Rie Kugimiya, Yui Horie, Aki Toyosaki, Akihiko Ishizumi, Atsuko Tanaka, Jūrōta Kosugi (więcej)Odcinki(26)
-
Episode I-I Opening (E01)
-
Episode I-II First Move (E02)
-
Episode I-III Dubious Move (E03)
-
Episode I-IV Blunder (E04)
-
Episode I-V Fool's Mate (E05)
-
Episode II-I Middle Game (E06)
-
Episode II-II Early Queen Move (E07)
-
Episode II-III Weak Square (E08)
-
Episode II-IV Skewer (E09)
-
Episode II-V Accept (E10)
-
Episode II-VI Back Rank Mate (E11)
-
Episode III-I Castling (E12)
-
Episode III-II Gambit (E13)
-
Episode III-III Positional Play (E14)
-
Episode III-IV Isolated Pawn (E15)
-
Episode III-V Queening Square (E16)
-
Episode III-VI Promotion (E17)
-
Episode III-VII Swindles (E18)
-
Episode IV-I End Game (E19)
-
Episode IV-II Zugzwang (E20)
-
Episode IV-III Prophylaxis (E21)
-
Episode IV-IV Problem Child (E22)
-
Episode IV-V Breakthrough (E23)
-
Episode IV-VI Adjourn (E24)
-
Episode IV-VII Forced Move (E25)
-
Episode IV-VIII Sacrifice (E26)
Obsada
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Daisuke Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)
Ken'ichi Suzumura
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Miki Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yui Horie
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kami-sama hajimemashita OVA (2013) (serial)
Aki Toyosaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Juru Camp (2018) (serial)
Akihiko Ishizumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ping Pong The Animation (2014) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Atsuko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Jūrōta Kosugi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Minori Chihara
Japonia
Najlepsze seriale:
Violet Evergarden (2018) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Claymore (2007) (serial)
Tomokazu Sugita
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Chafūrin
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Yū Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Marina Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial) - aktor, narrator
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Yōko Hikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Ami Koshimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Masashi Hirose
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Fuyuka Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Major (2004) (serial)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)
Shiori Izawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)