Reżyseria:
Alois MüllerScenariusz:
Šárka KoskováZdjęcia:
Jaromír ZaoralObsada:
Ladislav Lakomý, Zuzana Fišárková, Jana Janěková, Stanislav Šárský, Marie Logojdová, Jan Miller, Apolena Veldová, Vladimír Čapka, Jan Mazák, Michaela Doležalová, Václav Antoš, Ladislav Brückner (więcej)Obsada
Ladislav Lakomý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Člověk proti zkáze (1989)
Zuzana Fišárková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romeo, Julie a tma (1959)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Morgiana (1972)
Jana Janěková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Związani (2009)
Bludičky (2010) (film telewizyjny)
Stanislav Šárský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Boska Emma (1979)
Piš mi. Tvoje Alma (2021) (nagranie teatralne)
Marie Logojdová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stíny horkého léta (1977)
Její pastorkyně (2012) (nagranie teatralne)
Dým bramborové natě (1976)
Jan Miller
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Herec (1988) (film telewizyjny)
Zastihla mě noc (1985)
Tvář za oknem (1985) (film telewizyjny)
Apolena Veldová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mimořádný případ (1989) (film telewizyjny)
Cestující bez zavazadel (1998) (film telewizyjny)
Osmý div světa (1989) (film telewizyjny)
Vladimír Čapka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (1999) (nagranie teatralne)
Doktor Faustus (2016) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jan Mazák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lakomec (2020) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)
Michaela Doležalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Lhář (2005) (nagranie teatralne)
Faidra (2008) (nagranie teatralne)
Václav Antoš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Kamenný řád (1975) (serial)
Únosy bez výkupného (1983) (film telewizyjny)
Ladislav Brückner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (film telewizyjny)
Záviš a Kunhuta (1985) (film telewizyjny)
Principálka (1986) (film telewizyjny)
Václav Babka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Diabelski wynalazek (1958)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Skradziony balon (1966)
Zdeněk Forejt
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vincenz Priessnitz (1999)
Arrowsmith (1997) (serial)
Azrael, anděl smrti (1995) (film telewizyjny)
Veronika Forejtová
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Arrowsmith (1997) (serial)
Matka (2008) (nagranie teatralne)
Stróż na kolei (2008)
Pavel Handl
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Noc panny młodej (1967)
Bumerang (1996)
Naděžda Letenská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Únosy bez výkupného (1983) (film telewizyjny)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)
Arrowsmith (1997) (serial)
Jana Postlerová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Stíny horkého léta (1977)
Kamenný řád (1975) (serial)
Der Lebensborn - Pramen života (2000)
Irena Rozsypalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Arrowsmith (1997) (serial)
Tvář za oknem (1985) (film telewizyjny)
Mimořádný případ (1989) (film telewizyjny)
František Řehák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skraju lasu (1976)
Diabelski wynalazek (1958)
Święto przebiśniegu (1983)