Zdjęcia:
萩原猛夫Muzyka:
Yasuharu TakanashiObsada:
Kotono Mitsuishi, Shizuka Itō, Tsubasa Yonaga, Kenji Nojima, Misato Fukuen, Rina Satō, Ami Koshimizu, Hiroki Takahashi, Ryou Hirohashi, Hōko Kuwashima (więcej)Odcinki(12)
-
Šinnjú: Sailor Mars (S02E01)
-
Júkai: Sailor Mercury (S02E02)
-
Himicu: Sailor Jupiter (S02E03)
-
Šinrjaku: Sailor Venus (S02E04)
-
タイム・ワープ -SAILOR PLUTO- (S02E05)
-
クリスタル・トーキョー -KING ENDYMION- (S02E06)
-
Sakusó: Nemesis (S02E07)
-
Omowaku: Nemesis (S02E08)
-
Anjaku: Wiseman (S02E09)
-
Kógeki: Black Lady (S02E10)
-
Taikecu: Death Phantom (S02E11)
-
Saisei: Never Ending (S02E12)
Obsada
Kotono Mitsuishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Shizuka Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Tsubasa Yonaga
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
Log Horizon (2013) (serial)
Kenji Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Misato Fukuen
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Monster (2004) (serial)
Rina Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Ami Koshimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Hiroki Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Ryou Hirohashi
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Hōko Kuwashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hisako Kanemoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)
Mamoru Miyano
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Daisuke Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Rumi Kasahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Mósó dairinin (2004) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
半場友恵
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Satsuki Yukino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
水田わさび
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Akemi Kanda
Japonia
Najlepsze seriale:
Baccano! (2007) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Yūko Mizutani
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Mitsuaki Madono
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)