Sóten kóro
Scenariusz:
Kazuyuki FudeyasuZdjęcia:
Koji TakahashiMuzyka:
Shūsei MuraiObsada:
Mamoru Miyano, Takeshi Kusao, Hisao Egawa, Masaki Terasoma, Hōchū Ōtsuka, Bin Shimada, Daisuke Gōri, Masaki Aizawa, Kōji Yusa, Shinshuu Fuji, Yôichi Nishijima, Saburó Kamei, Masashi Hirose (więcej)Obsada
Mamoru Miyano
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Takeshi Kusao
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
GTO (1999) (serial)
Hisao Egawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Masaki Terasoma
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hōchū Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Bin Shimada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Daisuke Gōri
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Masaki Aizawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kōji Yusa
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Shinshuu Fuji
Japonia
Najlepsze seriale:
Pluto (2023) (serial)
Džodžo no kimjó na bóken (2012) (serial)
Nanacu no taizai (2014) (serial)
Yôichi Nishijima
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Black Lagoon (2006) (serial)
Gungrave (2003) (serial)
Saburó Kamei
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Seirei no moribito (2007) (serial)
Masashi Hirose
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Takashi Nagasako
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Yukitoshi Tokumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Motoi Koyanagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Ryūsei Nakao (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)