Reżyseria:
Cyril ValšíkScenariusz:
Anton RýglZdjęcia:
Vincent RosinecMuzyka:
Miroslav NemecObsada:
Anna Javorková, Mária Breinerová-Mačáková, Tatiana Kulíšková, Anton Korenči, Ivan Letko, Vladimír Petruška, Miloš Pietor, Teodor Piovarči, Peter Rúfus, Karol Strážnický, Alfréd Swan (więcej)Obsada
Anna Javorková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Mária Breinerová-Mačáková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sedmero krkavců (2015)
Mišo (1979) (film telewizyjny)
Profesor Raat (1989) (film telewizyjny)
Tatiana Kulíšková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Mŕtvi učia živých (1983)
Anton Korenči
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Ivan Letko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Živý bič (1966) (film telewizyjny)
Mastný hrniec (1991) (film telewizyjny)
Otec (1994) (film telewizyjny)
Vladimír Petruška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Posledná bosorka (1957)
Miloš Pietor
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Teodor Piovarči
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bokser i śmierć (1962)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Peter Rúfus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Tiene v raji (1986) (film telewizyjny)
Karol Strážnický
Najlepsze filmy:
Drevená dedina (1954)
Můj přítel Fabián (1953)
Alfréd Swan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Variácie slávy (1991) (film telewizyjny)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Jozef Vajda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Zuzana Skopálová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Nebojsa (1988)
Popolvár najväčší na svete (1982)
Tomáš Raček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Skrytý prameň (1973)
Daniel Junas
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Deti (1985) (film telewizyjny)
Čosi viac ako slová (1990) (film telewizyjny)
Eduard Vítek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Kára plná bolesti (1985)
Výlet do mladosti (1982) (film telewizyjny)
Dobroslava Nováková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sebechlebskí hudci (1975)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Horúci dych (1978) (film telewizyjny)
Dušan Vaňo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mŕtvi učia živých (1983)
Chlap prezývaný Brumteles (1982) (film telewizyjny)
Jahňa chudobného (1992) (film telewizyjny)
Tibor Vokoun
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jahňa chudobného (1992) (film telewizyjny)
Tajomstvá pod viečkami (1990) (film telewizyjny)
Čerešňový chlapec (2011) (film telewizyjny)
Bernard Priecel
Najlepsze filmy:
Trofej neznámeho strelca (1974)
Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas (1997) (film telewizyjny)