Reżyseria:
Petr KolihaScenariusz:
Viktor DusilZdjęcia:
Vladimír HolomekMuzyka:
Miki JelínekObsada:
Josef Abrhám, Jitka Asterová, Marie Durnová, Antonie Hegerlíková, Vladimír Ráž, Stella Zázvorková, Věra Tichánková, Oldřich Vlach, Karel Roden, Ota Sklenčka, Ilja Prachař, Václav Mareš, Jan Kraus (więcej)Obsada
Josef Abrhám
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Jitka Asterová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Butelki zwrotne (2007)
Marie Durnová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Gazdina roba (2009) (nagranie teatralne)
Skalpel, proszę! (1985)
Antonie Hegerlíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Dzisiaj ostatni raz (1958)
Vladimír Ráž
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Był sobie król (1954)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Stella Zázvorková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Kola (1996)
Věra Tichánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Kinoautomat: Człowiek i jego dom (1967)
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Karel Roden
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Krucjata Bourne'a (2004)
The Scarlet Pimpernel (1999) (serial)
Tancuj Matyldo (2023)
Ota Sklenčka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Ilja Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Václav Mareš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Złote węgorze (1979) (film telewizyjny)
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Jan Kraus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Happy End (1967)
Skradziony balon (1966)
Leoš Suchařípa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Skowronki na uwięzi (1969)
Ferdinand Krůta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Skowronki na uwięzi (1969)
Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966)
Radana Hloušková
Najlepsze filmy:
Domek u lesa (1985) (film telewizyjny)
Petra Lustigová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Zabić Sekala (1998)
P.F. 77 (2003) (film telewizyjny)
Karel Houska
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Igor Smržík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Kamenný řád (1975) (serial)
Městem chodí Mikuláš (1992) (film telewizyjny)
Zdeněk Pecháček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pan życia i śmierci (2005)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Proč? (1987)