Reżyseria:
Eric BrossZdjęcia:
Robert McLachlanMuzyka:
John Van TongerenObsada:
Victoria Justice, Chase Ellison, Brooke Shields, Brooke D'Orsay, Christie Laing, Ben Cotton, Valerie Tian, Steven Grayhm, Anna Galvin, Kerry James (więcej)VOD (1)
Obsada
Victoria Justice
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The First Time (2012)
Bigger (2018)
The Boy Who Cried Werewolf (2010) (film telewizyjny)
Chase Ellison
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Mysterious Skin (2004)
To cały ja (2011)
Niepowstrzymany (2010)
Brooke Shields
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Dangerous: The Short Films (1993) (kompilacja wideo)
Freeway (1996)
The Muppets Take Manhattan (1984)
Brooke D'Orsay
Kanada
Najlepsze filmy:
Harold & Kumar Go to White Castle (2004)
The Boy Who Cried Werewolf (2010) (film telewizyjny)
Męsko-damska rzecz (2006)
Christie Laing
Kanada
Najlepsze filmy:
Porąbani (2010)
The Boy Who Cried Werewolf (2010) (film telewizyjny)
The Mistletoe Promise (2016) (film telewizyjny)
Ben Cotton
Kanada
Najlepsze filmy:
Sunflower Hour (2011)
Battlestar Galactica: Razor (2007) (film telewizyjny)
Taken (2002) (serial)
Valerie Tian
Kanada
Najlepsze filmy:
X-Men 2 (2003)
Juno (2007)
Broken Trail (2006) (film telewizyjny)
Steven Grayhm
Kanada
Najlepsze filmy:
Bang, Bang, You're Dead (2002) (film telewizyjny)
Taken (2002) (serial)
The Five People You Meet in Heaven (2004) (film telewizyjny)
Anna Galvin
Australia
Najlepsze filmy:
Warcraft: Początek (2016)
Tin Man (2007) (serial)
The Andromeda Strain (2008) (film telewizyjny)
Kerry James
Najlepsze filmy:
The Boy Who Cried Werewolf (2010) (film telewizyjny)
A Timeless Christmas (2020) (film telewizyjny)
Goodnight for Justice: Queen of Hearts (2013) (film telewizyjny)
Andrea Brooks
Kanada
Najlepsze filmy:
Pół na pół (2011)
Dear Mr. Gacy (2010)
Reguła milczenia (2012)
Erica Carroll
Kanada
Najlepsze filmy:
Duke (2012) (film telewizyjny)
Saving Milly (2005) (film telewizyjny)
The Boy Who Cried Werewolf (2010) (film telewizyjny)
Patrick Sabongui
Kanada
Najlepsze filmy:
Watchmen. Strażnicy (2009)
300 (2006)
Adam´s Wall (2008)
Ki Yurij
Najlepsze filmy:
Geneza planety małp (2011)
Tron: Dziedzictwo (2010)
Parnassus (2009)
Cainan Wiebe
Kanada
Najlepsze filmy:
Tin Man (2007) (serial)
The Boy Who Cried Werewolf (2010) (film telewizyjny)
Zabójczy szept (2007)
Matt Winston
Najlepsze filmy:
Podziemny krąg (1999)
Zodiak (2007)
Mała Miss (2006)
Alex Diakun
Kanada
Najlepsze filmy:
After the Promise (1987) (film telewizyjny)
McCabe i pani Miller (1971)
Run (1991)
Mark Sweatman
Najlepsze filmy:
The Boy Who Cried Werewolf (2010) (film telewizyjny)
Rapture-Palooza (2013)
Marci T. House
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Elegia (2008)
Pomiędzy nami góry (2017)
Charlie St. Cloud (2010)