Reżyseria:
Jiří SvobodaScenariusz:
Václav HolanecZdjęcia:
Ivo PopekMuzyka:
Tatiana MikováObsada:
Jaromír Hanzlík, Eliška Zbranková, Milan Kňažko, Markéta Hrubešová, Veronika Jeníková, Igor Bareš, Tomáš Töpfer, Matěj Hádek, Anna Cónová, Diana Mórová, Jan Vondráček, Jan Hrušínský (więcej)Obsada
Jaromír Hanzlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Eliška Zbranková
Czechy
Najlepsze filmy:
Nepolepšitelný (2009) (film telewizyjny)
Krejzovi (2018) (serial)
Milan Kňažko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Picasso (2008) (nagranie teatralne)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Markéta Hrubešová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Lady Macbeth Mcenského újezdu (1992)
Veronika Jeníková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Pozor, vizita! (1981)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Igor Bareš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Tomáš Töpfer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Záhada (2011) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Matěj Hádek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Návštěvy u pana Greena (2016) (nagranie teatralne)
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Anna Cónová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piekielna kopalnia (2018) (film telewizyjny)
Doktor Faustus (2016) (nagranie teatralne)
Její pastorkyně (2012) (nagranie teatralne)
Diana Mórová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jozef Mak (2021) (film telewizyjny)
Martha et moi (1990)
Na konci hry (2002) (film telewizyjny)
Jan Vondráček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (nagranie teatralne)
Lhář (2005) (nagranie teatralne)
Jan Hrušínský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Dziewczyna na miotle (1971)
Bára Fišerová
Najlepsze filmy:
Podezření (2022) (serial)
Sedmero krkavců (2015)
O princezně z Rimini (1999) (film telewizyjny)
Vladimír Čapka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (1999) (nagranie teatralne)
Doktor Faustus (2016) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Petr Klimeš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Gra szpiegów (2020)
Malowany ptak (2019)
František Skopal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepolepšitelný (2009) (film telewizyjny)
Zasaženi bleskem (2009) (film telewizyjny)
Ach, ty vraždy! (2010) (serial)
Miroslav Rataj
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Piekielna kopalnia (2018) (film telewizyjny)
Doktor Faustus (2016) (nagranie teatralne)
René Šmotek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
S nadějí i bez ní (2014) (nagranie teatralne)
Żelary (2003)
Iveta Jiřičková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Legenda o sv. pijanovi (2013) (nagranie teatralne)
Nepolepšitelný (2009) (film telewizyjny)
Der rote Baron (2008)
Alice Nevínová
Najlepsze filmy:
Nepolepšitelný (2009) (film telewizyjny)