Obsada
Václav Švorc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1971) (nagranie teatralne)
Jarmila Krulišová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1971) (nagranie teatralne)
Tři spory (1981) (serial)
Muži jdou v tmě (1975) (film telewizyjny)
Miroslav Zounar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
V zámku a podzámčí (1981) (film telewizyjny)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
František Horák
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Petřička (1976) (film telewizyjny)
Jan Žižka (1955)
Bohuš Pastorek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Válka vypukne po přestávce (1978) (nagranie teatralne)
Josef Mixa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Osamotniony (1957)
Igraszki z diabłem (1956)
Karel Koloušek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Utopím si ho sám (1989) (film telewizyjny)
Veselé windsorské paničky (1974) (nagranie teatralne)
Karel Bláha
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Dnes v jednom domě (1980) (serial)
Kdo hledá, najde (1974) (film telewizyjny)
František Miroslav Doubrava
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cesarski piekarz (1951)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Jan Pohan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Otomar Korbelář
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dumna królewna (1952)
Przybrana córka, czyli szlachetny milioner (1949)
Lucerna (1960) (film telewizyjny)
František Vicena
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Błysk nadziei (1963)
Josef Janoušek
Najlepsze filmy:
Tajemnica Aleksandra Dumasa (1971)
Śmierć autostopowiczek (1979)
Tajemství zlatého Buddhy (1973)
Adolf Filip
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Ať žijí duchové! (1977)
Rudolf Fleischer
Najlepsze filmy:
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Drodzy przyjaciele, tak! (1989)
Milenec lady Chatterleyové (1998) (film telewizyjny)
Miloš Zavřel
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Orfeus v podsvětí (1980) (film telewizyjny)
Krásná Helena (1973) (film telewizyjny)
Tabákový kapitán (1984) (film telewizyjny)
Ladislav Kazda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Diabelska przepasc (1961)
Romeo, Julie a tma (1959)
Błysk nadziei (1963)
Eva Hudečková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Božena Fixová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dlouhá bílá nit (1970) (film telewizyjny)
Ośmiornice z drugiego piętra (1986)
Wesolych swiat zyczy osmiornica (1986)
Jindřich Hinke
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Vlci (1990) (film telewizyjny)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)