Występują
Waldemar Matuška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Lemoniadowy Joe (1964)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Olga Blechová-Matušková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pali się, moja panno (1967)
Jutro się policzymy, kochanie (1976)
Waldemar a Olga opět v Lucerně (1990) (koncert)
Miloš Kopecký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Květa Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Otakar Brousek st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Hana Maciuchová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Daniela Kolářová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Na skraju lasu (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jaromír Hanzlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Marie Rosůlková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Palacz zwłok (1968)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jaroslava Adamová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Jiří Bruder
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (film telewizyjny)
Jaroslav Satoranský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Luděk Munzar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Z diabłami nie ma żartów (1984) - narrator
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Karel Hála
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Niebiańscy jeźdźcy (1968)
Noc na Karlštejně (1973)
Petr Štěpánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Jana Hlaváčová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Rudolf Cortés
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lemoniadowy Joe (1964)
Dumna królewna (1952)
Gdyby tysiąc klarnetów (1964)
Viktor Preiss
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Scapinova šibalství (1980) (film telewizyjny)
Milena Zahrynowská
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Lemoniadowy Joe (1964)
Przypadek dla początkującego kata (1969)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (film telewizyjny)
Jana Drbohlavová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Na kometě (1970)