Reżyseria:
Jozef PaštékaScenariusz:
Jozef PaštékaZdjęcia:
Peter KelíšekObsada:
Miroslav Noga, Peter Marcin, Veronika Žilková, Ľubomír Paulovič, Michaela Drotárová, Dorota Nvotová, Marián Geišberg, René Štúr, Eva Landlová (więcej)Obsada
Miroslav Noga
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Peter Marcin
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
České století (2013) (serial)
Prekliaty služobník lásky (2000) (film telewizyjny)
Neistá sezóna (1989) (film telewizyjny)
Veronika Žilková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Česká soda (1998)
Ochránce (2021) (serial)
Deskový statek (2008) (nagranie teatralne)
Ľubomír Paulovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Michaela Drotárová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bathory (2008)
Mŕtvola musí zomrieť (2010)
Ženy môjho muža (2009)
Dorota Nvotová
Czechosłowacja
Marián Geišberg
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kucapaca alebo Obnovenie poriadku (1989) (film telewizyjny)
Sedmero krkavců (2015)
Na konci hry (2002) (film telewizyjny)
René Štúr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hra o láske (2011) (nagranie teatralne)
Len tak prišli (2013) (nagranie teatralne)
Jááánošííík po tristo rokoch (2016) (nagranie teatralne)
Eva Landlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Reverend (1989) (film telewizyjny)
Článok na prvú stranu (1978) (film telewizyjny)
Zuzana Mauréry
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vygumuj a napíš (1996) (nagranie teatralne)
Tata (2000) (nagranie teatralne)
Ako som vstúpil do seba (1999) (nagranie teatralne)
Matej Landl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Vladimír Černý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Jánošík I., II. (1963)
Jana Oľhová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kukura (2014) (nagranie teatralne)
Żelary (2003)
Zločin a trest (2015) (nagranie teatralne)
Zuzana Frenglová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká hodina (1986) (film telewizyjny)
Posledná zastávka (1986) (film telewizyjny)
Mastný hrniec (1991) (film telewizyjny)
Marcel Kovačič
Najlepsze filmy:
Mŕtvola musí zomrieť (2010)
Karol Čálik
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Andersonvillský proces (1976) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Marián Labuda ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Ogród (1995)
Słodkie kłopoty (1984)
Erik Peťovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Za mestskými múrmi: Obeť (2000) (film telewizyjny)
Hanele (1999)
Vladimír Jedľovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Rodina Tjaeldovcov (1986) (film telewizyjny)
Narciso Antonio
Najlepsze filmy:
Mŕtvola musí zomrieť (2010)