Barwy szczęścia - Season 4 (2010) (seria)
Obsada
Marta Nieradkiewicz
Polska
Najlepsze seriale:
Wielka woda (2022) (serial)
Pakt (2015) (serial)
Otwórz oczy (2021) (serial)
Marcin Hycnar
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Sebastian Cybulski
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Kruk (2018) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Izabela Zwierzyńska
Polska
Dagmara Krasowska
Polska
Mateusz Znaniecki
Polska
Krzysztof Wach
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
The Liberator (2020) (serial)
1983 (2018) (serial)
Zbigniew Konopka
Polska
Najlepsze seriale:
Belfer (2016) (serial)
Chyłka - Zaginięcie (2018) (serial)
Kruk (2018) (serial)
Elena Leszczyńska
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Plebania (2000) (serial)
Izabela Kuna
Polska
Najlepsze seriale:
Sexify (2021) (serial)
Gry rodzinne (2022) (serial)
Planeta Singli. Osiem historii (2021) (serial)
Jolanta Lothe
Polska
Najlepsze seriale:
Czterej pancerni i pies (1966) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Katarzyna Glinka
Polska
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Krzysztof Kiersznowski
Polska
Najlepsze seriale:
13 posterunek (1997) (serial)
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Patrycja Soliman
Egipt
Najlepsze seriale:
Szadź (2020) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Piotr Grabowski
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (serial)
Jan Hencz
Polska
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Plebania (2000) (serial)
Mateusz Ławrynowicz
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Maciej Makowski
Polska
Najlepsze seriale:
Sexify (2021) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)