Barwy szczęścia - Season 4 (2010) (seria)
Obsada
Otar Saralidze
Gruzja
Najlepsze seriale:
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Ultraviolet (2017) (serial)
Malwina Buss
Polska
Najlepsze seriale:
Belfer (2016) (serial)
Chyłka - Zaginięcie (2018) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Agnieszka Wosińska
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Belfer (2016) (serial)
Rodzinka.pl (2011) (serial)
Adam Cywka
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Kruk (2018) (serial)
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Honorata Witańska
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Furioza (2022) (serial)
Barbara Sołtysik
Polska
Najlepsze seriale:
Do przerwy 0:1 (1969) (serial)
Stawka większa niż życie (1968) (serial)
Dziewczyna i chłopak (1977) (serial)
Małgorzata Potocka
Polska
Najlepsze seriale:
Gang zielonej rękawiczki (2022) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Druga szansa (2016) (serial)
Emil Karewicz
Polska
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
Stawka większa niż życie (1968) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Hanna Stankówna
Polska
Najlepsze seriale:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Przemysław Redkowski
Polska
Najlepsze seriale:
Lekarze (2012) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Krzysztof Respondek
Polska
Najlepsze seriale:
Naznaczony (2009) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Edmund Karwański
Polska
Adrianna Biedrzyńska
Polska
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (1988) (serial)
Dekalog (1989) (serial)
Kontrola (2018) (serial)
Paweł Deląg
Polska
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (serial)
Gry rodzinne (2022) (serial)
Kazimierz Wysota
Polska
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (1988) (serial)
Lekarze (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Jan Pęczek
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Szadź (2020) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Lidia Sadowa
Polska
Najlepsze seriale:
Rojst (2018) (serial)
Żmijowisko (2019) (serial)
Szadź (2020) (serial)
Mateusz Ławrynowicz
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Zbigniew Buczkowski
Polska
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
Mistrz i Małgorzata (1988) (serial)
13 posterunek (1997) (serial)