Wykonawca:
Ota Jirák (prezenter), Ivana Andrlová, Václav Faltus, Petra Janů, Rudolf Jelínek, Vlasta Korec, Mojmír Maděrič, Ludmila Zábršová-Molínová, Jan Antonín Pacák, Ondřej Suchý, Radim Uzel (więcej)Występują
Ota Jirák (prezenter)
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muži v offsidu (2010) (nagranie teatralne)
Fimfárum Jana Wericha (2002)
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Ivana Andrlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Princ a Večernice (1978)
Podnájemníci (1976) (film telewizyjny)
Otec nebo bratr (1978) (film telewizyjny)
Václav Faltus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Malostranské humoresky (1995)
Vždycky jsem to já (1989) (koncert)
Petra Janů
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Galileo (2007) (nagranie teatralne)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Rudolf Jelínek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Vlasta Korec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zobani (1993) (film telewizyjny)
Modelky s.r.o. (2014)
Mojmír Maděrič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Ludmila Zábršová-Molínová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Nawet myszy idą do nieba (2021)
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Jan Antonín Pacák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Cesta hlubokým lesem (1963)
Bigbeatowe lato (1993)
Ondřej Suchý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dva z onoho světa (1962)
Radim Uzel
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
10 pravidel jak sbalit holku (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (film telewizyjny)
Nejlepší trapasy (2013) (serial)
Jan Vyčítal
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Krwawym tropem (1969)
Ballada dla bandyty (1978)
Lucie a zázraky (1970)
Jiří Wimmer
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Ośmiornice z drugiego piętra (1986)
Uršula Kluková
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Czuły barbarzyńca (1989)
Šéfe, jdeme na to! (1984) (film telewizyjny)
Karel Fiala
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Lemoniadowy Joe (1964)
Šíleně smutná princezna (1968)
František Ringo Čech
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Valérie Zawadská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Krowa (1993)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Zdeněk Srstka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Lemoniadowy Joe (1964)
Miloslav Dočekal
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Otakar Brousek ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Záhada (2011) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)