Reżyseria:
Petr SlavíkScenariusz:
Miroslav SovjákZdjęcia:
Martin ČechMuzyka:
Michal PavlíčekObsada:
Miroslav Etzler, Vanda Hybnerová, Lucie Štěpánková, Bohumil Klepl, Lucie Šteflová, Lukáš Vaculík, David Novotný, Marko Igonda, Michal Pavlata, Tomáš Hanák, Andrej Hryc, Norbert Lichý (więcej)Obsada
Miroslav Etzler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Vanda Hybnerová
Czechosłowacja
Lucie Štěpánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Famílie (2010) (nagranie teatralne)
Ochránce (2021) (serial)
Bohumil Klepl
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (nagranie teatralne)
Česká soda (1998)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Lucie Šteflová
Czechy
Najlepsze filmy:
Krev zmizelého (2006) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Krev zmizelého (2005)
Lukáš Vaculík
Czechosłowacja
David Novotný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Oblomov (2002) (nagranie teatralne)
Teremin (2010) (nagranie teatralne)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Marko Igonda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Za mestskými múrmi (1998) (serial)
Michal Pavlata
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Deskový statek (2008) (nagranie teatralne)
Vracenky (1990)
Tomáš Hanák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mlýny (1994) (nagranie teatralne)
Dym (1990)
Ztracená brána (2012) (serial)
Andrej Hryc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Norbert Lichý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (1999) (nagranie teatralne)
W cieniu (2012)
Czerwona linia (2018) (serial)
David Matásek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Samotni (2000)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Audience u královny (2021) (nagranie teatralne)
Jiří Wohanka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Łobuziaki (1975)
Petr Meissel
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Kafka to taky neměl lehký (1992) (film telewizyjny)
Petr Pelzer
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Petr Motloch
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Naši furianti (2006) (nagranie teatralne)
Czerwona linia (2018) (serial)
Karel Zima
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
České století (2013) (serial)
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
...a bude hůř (2007)
Zdeněk Žák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Šťastlivec Sulla (1991) (film telewizyjny)
Josef Carda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Jakub a jeho pán (2014) (nagranie teatralne)
La Dame d'Izieu (2007) (film telewizyjny)