Reżyseria:
Jaroslav DudekScenariusz:
Jaroslav DudekZdjęcia:
Adolf NavaraMuzyka:
Ladislav SimonObsada:
Zdeněk Štěpánek, Olga Scheinpflugová, Klára Jerneková, Vlasta Chramostová, Jiřina Šejbalová, Hana Kreihanslová, Jiří Adamíra, Martin Růžek, Jana Štěpánková, Jana Drbohlavová, Petr Kostka (więcej)Obsada
Zdeněk Štěpánek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Malér (1965) (film telewizyjny)
Cesarski piekarz (1951)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Olga Scheinpflugová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Čintamani & podvodník (1964)
Jegor Bulyčov (1968) (film telewizyjny)
Piąty jeździec Apokalipsy (1964)
Klára Jerneková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Przypadek dla początkującego kata (1969)
Vyloženě rodinná historie (1969) (film telewizyjny)
Vlasta Chramostová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Hrdinové okamžiku (1961) (serial)
Biała pani (1965)
Jiřina Šejbalová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Láska jako trám (1967) (film telewizyjny)
Hana Kreihanslová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Čest a sláva (1968)
Nikt się śmiać nie będzie (1965)
Jiří Adamíra
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (film telewizyjny)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Martin Růžek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Tři na lavičce (1978) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968) - narrator
Jana Štěpánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Na útěku (2012) (nagranie teatralne)
Jana Drbohlavová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Na kometě (1970)
Petr Kostka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Ladislav Pešek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Tři na lavičce (1978) (film telewizyjny)
Čestmír Řanda st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Zdeněk Řehoř
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dzisiaj ostatni raz (1958)
Jiří Vala
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Vladimír Krška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Vladimír Hlavatý
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Zamach (1964)