Reżyseria:
Urs EggerScenariusz:
Nils-Morten OsburgZdjęcia:
Martin KukulaMuzyka:
Marius RuhlandObsada:
Iris Berben, Heino Ferch, Michael Nyqvist, Christophe Malavoy, Mata Gabin, Hans-Michael Rehberg, Emile Abossolo M'bo, Bjørn Floberg, Karl Markovics, Rolf Lassgård, Birge Schade, Andreas Wilson (więcej)Obsada
Iris Berben
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Eddie zwany Orłem (2016)
Vamos a matar, compañeros (1970)
W trójkącie (2022)
Heino Ferch
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Odlotowy sekstet (1997)
Ku'damm 56 (2016) (serial)
Baader-Meinhof (2008)
Michael Nyqvist
Szwecja
Najlepsze filmy:
Millennium (2010) (serial)
Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet (2009)
Äideistä parhain (2005)
Christophe Malavoy
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Krzyk sowy (1987)
Le Voyage en douce (1980)
La Balance (1982)
Mata Gabin
Najlepsze filmy:
Lumumba (2000)
Pan Ibrahim i kwiaty Koranu (2003)
Noir Comme Neige (2021) (film telewizyjny)
Hans-Michael Rehberg
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Lista Schindlera (1993)
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Der Totmacher (1995)
Emile Abossolo M'bo
Kamerun
Najlepsze filmy:
Noc na Ziemi (1991)
Kirikou et les bêtes sauvages (2005)
Romuald et Juliette (1989)
Bjørn Floberg
Norwegia
Najlepsze filmy:
Kingsman: Tajne służby (2014)
Historie kuchenne (2003)
Shackleton (2002) (film telewizyjny)
Karl Markovics
Austria
Najlepsze filmy:
Grand Budapest Hotel (2014)
Das Wunder von Wörgl (2018) (film telewizyjny)
Komm, süßer Tod (2000)
Rolf Lassgård
Szwecja
Najlepsze filmy:
Tuż po weselu (2006)
Nic nowego pod słońcem (1998)
Mężczyzna imieniem Ove (2015)
Birge Schade
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tamta strona ciszy (1996)
Droga Krzyżowa (2014)
Schlafes Bruder (1995)
Andreas Wilson
Szwecja
Najlepsze filmy:
Zło (2003)
Kill Your Darlings (2006)
Pechowy cadillac (2006)
Julia Dufvenius
Najlepsze filmy:
Saraband (2003) (film telewizyjny)
Templariusze. Miłość i krew (2007)
Sune i fjällen (2014)
Johan Rabaeus
Szwecja
Najlepsze filmy:
Zło (2003)
Kinamand (2005)
Wiarołomni (2000)
Magnus Krepper
Szwecja
Najlepsze filmy:
Millennium (2010) (serial)
Bękart (2023)
Luftslottet som sprängdes (2009)
Konstantin Frolov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Most szpiegów (2015)
Picco (2010)
Dreileben (2011) (serial)
Jürgen Heinrich
Najlepsze filmy:
Dem Mörder verfallen - Eine Frau in Gefahr (1999) (film telewizyjny)
Niebo nad Berlinem (1987)
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Sarah-Lavinia Schmidbauer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Buddenbrookowie. Dzieje upadku rodziny (2008) (film telewizyjny)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Maren Scheel
Najlepsze filmy:
Auf der Suche nach dem G. (2009) (film telewizyjny)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Klick ins Herz (2009) (film telewizyjny)
Helmut Gauß
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Ups! Arka odpłynęła (2015)
Kennedys Hirn (2010) (film telewizyjny)