Reżyseria:
Peter MikulíkScenariusz:
Helena PolachováZdjęcia:
Jozef BrezanskýObsada:
Vladimír Obšil, Milan Kňažko, Emília Vášáryová, Anna Maľová, Zuzana Kocúriková, Igor Čilík, Zuzana Frenglová, Martin Huba, Ctibor Filčík, František Desset, Pavol Mikulík, Alojz Kramár (więcej)Obsada
Vladimír Obšil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Milan Kňažko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Picasso (2008) (nagranie teatralne)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Emília Vášáryová
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Anna Maľová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Zuzana Kocúriková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Sluha dvoch pánov (1976) (nagranie teatralne)
Piekna i potwór (1978)
Igor Čilík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Zuzana Frenglová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká hodina (1986) (film telewizyjny)
Posledná zastávka (1986) (film telewizyjny)
Mastný hrniec (1991) (film telewizyjny)
Martin Huba
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Musimy sobie pomagać (2000)
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Ctibor Filčík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
František Desset
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Pavol Mikulík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Alojz Kramár
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Štefan Bučko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Peter Debnár
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Majster kat (1966)
Hana Gregorová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Ján Zachar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Život bez konca (1982) (serial)
Anděl Páně 2 (2016)
Reverend (1989) (film telewizyjny)
Ladislav Tóth
Najlepsze filmy:
Thibaultovci (1982) (film telewizyjny)