Reżyseria:
Andrej LettrichZdjęcia:
Karol KrškaMuzyka:
Ján SzelepcsényiObsada:
Ladislav Chudík, Viliam Polónyi, Elo Romančík, Květa Fialová, Oľga Šalagová, Elena Zvaríková-Pappová, Štefan Kvietik, Oľga Zöllnerová, Anton Baláž (więcej)Opisy(1)
A detective story about the investigation of the causes of a fire that broke out at a furniture factory and searching for the murderers of its two employees. (oficjalny tekst dystrybutora)
Obsada
Ladislav Chudík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Viliam Polónyi
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Elo Romančík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Květa Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Oľga Šalagová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Słońce w sieci (1962)
Elena Zvaríková-Pappová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Štyridsaťštyri (1957)
Kým kohút nezaspieva (1972)
Štefan Kvietik
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Bokser i śmierć (1962)
Oľga Zöllnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koniec a začiatok (1968) (film telewizyjny)
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Pieśń o szarym gołębiu (1961)
Anton Baláž
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Bičianka z doliny (1981) (film telewizyjny)
Jozef Mihálik
Najlepsze filmy:
Volanie démonov (1967)
Generácia (1969) (film telewizyjny)
Život na úteku (1975)
Anton Ďuriník
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Naši synovia (1975) (serial)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (film telewizyjny)
Pomocník (1980) (film telewizyjny)
Otto Lackovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Slávo Záhradník
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Hana Slivková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Bokser i śmierć (1962)
Juraj Šebok
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Štyridsaťštyri (1957)
Andersonvillský proces (1976) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Ondrej Nemčok
Najlepsze filmy:
Volanie démonov (1967)
Ring voľný (1970) (film telewizyjny)
Michal Belák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Polnočná omša (1962)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Jozef Kuchár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Šíleně smutná princezna (1968)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Bičianka z doliny (1981) (film telewizyjny)
Zora Kolínska
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (film telewizyjny)
Jožko Púčik a jeho kariéra (1983) (film telewizyjny)
Mário a kúzelník (1976) (film telewizyjny)
Eva Kostolányiová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Play mam'zelle Nitouche (1972) (film telewizyjny)
Volanie démonov (1967)
Hra na telo (1979)