Reżyseria:
Miloslav LutherScenariusz:
Antonín MášaZdjęcia:
Vlado HollošObsada:
Marek Majeský, Matej Landl, Rasťo Rogel, Gejza Benkő, Zuzana Fialová, Boris Zachar, Zuzana Vačková, Silvia Vargová, Soňa Norisová, Mária Landlová, Dagmar Bruckmayerová, Milada Rajzíková (więcej)Obsada
Marek Majeský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Blúznenie srdca a rozumu (1997) (film telewizyjny)
Kandidát (2013)
Amnestie (2019)
Matej Landl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Rasťo Rogel
Najlepsze filmy:
Jahňa chudobného (1992) (film telewizyjny)
Tajomstvá pod viečkami (1990) (film telewizyjny)
Diabol vo Francúzsku (1991) (film telewizyjny)
Gejza Benkő
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Baščovanský a zať (1994) (film telewizyjny)
Pejzaż (2000)
Zuzana Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Babí léto (2001)
Pokłosie (2012)
Reguły kłamstwa (2006)
Boris Zachar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zurvalec (1993) (film telewizyjny)
Za mestskými múrmi: Čierna pani (2002) (film telewizyjny)
Spoveď (1994) (film telewizyjny)
Zuzana Vačková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Tri poviedky s Karolom Machatom (1993) (film telewizyjny)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Silvia Vargová
Najlepsze filmy:
Útrapy z rozumu (1990) (film telewizyjny)
Spoveď (1994) (film telewizyjny)
Soňa Norisová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tata (2000) (nagranie teatralne)
Hra o láske (2011) (nagranie teatralne)
Ako som vstúpil do seba (1999) (nagranie teatralne)
Mária Landlová
Najlepsze filmy:
Za mestskými múrmi (1998) (serial)
Študent (1990) (film telewizyjny)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Dagmar Bruckmayerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Útrapy z rozumu (1990) (film telewizyjny)
Čajová šálka lásky (2000) (film telewizyjny)
Jablonka (1989) (film telewizyjny)
Milada Rajzíková
Najlepsze filmy:
Variácie slávy (1991) (film telewizyjny)
Stávka s čertom (1987) (film telewizyjny)
Štúrovci (1991) (serial)
Michal Rovňák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nesmrteľní (2010) (serial)
Vlakári (1988)
Spoveď (1994) (film telewizyjny)
Andrej Bičan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Krysař (2000) (nagranie teatralne)
Heloisa (1994) (film telewizyjny)
Veľmi starí obaja (1995) (film telewizyjny)
Ľudovít Moravčík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Chodník cez Dunaj (1989)
Pejzaż (2000)
Anton Šulík st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zabić Sekala (1998)
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Diana Mórová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jozef Mak (2021) (film telewizyjny)
Martha et moi (1990)
Na konci hry (2002) (film telewizyjny)
Pavol Višňovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Húkanie sovy (1988) (film telewizyjny)
Rozruch na onkológii (1991) (film telewizyjny)
Peter Šimun
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Ženské oddelenie (1991) (film telewizyjny)
Inwalida (2023)
Jozef Kroner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Rysavá jalovica (1970) (film telewizyjny)