Reżyseria:
Eugen Sokolovský ml.Scenariusz:
Karel TachovskýZdjęcia:
Pavel ŠindelářMuzyka:
Petr SkoumalObsada:
Irena Konvalinová, Vladimír Krátký, Miroslav Donutil, Jiří Pecha, Arnošt Goldflam, Břetislav Rychlík, Aranka Lapešová, Mojmír Maděrič, Jaroslav Kuneš, Monika Ottová, Roman Mecnarowski (więcej)Obsada
Irena Konvalinová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dokonalá svatba (2010) (nagranie teatralne)
Škola základ života (2011) (nagranie teatralne)
Ucieczka do budy (2002)
Vladimír Krátký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Je třeba zabít Sekala (2018) (nagranie teatralne)
Případ Salieri (1991) (film telewizyjny)
Štúrovci (1991) (serial)
Miroslav Donutil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Pod jednym dachem (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
Jiří Pecha
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Musimy sobie pomagać (2000)
Koncert V... (1990) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Arnošt Goldflam
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Spadek albo Kurwachopygutntag (1992)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Břetislav Rychlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Spadek albo Kurwachopygutntag (1992)
Bumerang (1996)
Vojtěch, řečený sirotek (1989)
Aranka Lapešová
Protektorat Czech i Moraw
Mojmír Maděrič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Jaroslav Kuneš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Je třeba zabít Sekala (2018) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Monika Ottová
Najlepsze filmy:
Deváté jméno (1963)
Roman Mecnarowski
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zapomniane światło (1996)
Chlapi přece nepláčou (1979)
Roky prelomu (1989) (serial)
Miloslav Maršálek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piekielna kopalnia (2018) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Indián v ohrožení (2014) (nagranie teatralne)
Vladimír Hauser
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stavrogin je ďábel (2005) (nagranie teatralne)
Balada pro banditu (2012) (nagranie teatralne)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (nagranie teatralne)
Zdeněk Junák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Smrt Pavla I. (2008) (nagranie teatralne)
Lakomec (2020) (nagranie teatralne)
Pavel Zatloukal
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Stavrogin je ďábel (2005) (nagranie teatralne)
Koncert V... (1990) (nagranie teatralne)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (nagranie teatralne)
Vilém Pfeiffer
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Počestné paní pardubické (1944)
Čapkovy povídky (1947)
Příklady táhnou (1939)
Jan Zvoník
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Archimédův bod (1982) (film telewizyjny)
Sen o bílém volu (1991) (film telewizyjny)
Milan Holubář
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vánoce s Alžbětou (1968)
Poslední návrat (1982) (film telewizyjny)
Przez zieloną granicę (1959)
Rudolf Chromek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Zdradzieckie gry milosne (1971)
Poslední návrat (1982) (film telewizyjny)
Svatby pana Voka (1970)
Marie Beránková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kufr plný nadějí (1978) (film telewizyjny)
Léto bez dovolené (1982) (film telewizyjny)
Stopy zločinu: Alibi jako řemen (1983) (film telewizyjny)