Reżyseria:
Pavel HášaScenariusz:
Oldřich DaněkZdjęcia:
Alois NožičkaMuzyka:
Petr MandelObsada:
Jaromír Hanzlík, Viktor Preiss, Václav Mareš, Jan Teplý st., Stanislava Bartošová, Jiří Klem, Vladimír Salač, Jiří Wohanka, Vítězslav Jirsák, Petr Herrmann, Luděk Nešleha, Ivan Richter (więcej)Obsada
Jaromír Hanzlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Viktor Preiss
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Scapinova šibalství (1980) (film telewizyjny)
Václav Mareš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Złote węgorze (1979) (film telewizyjny)
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Jan Teplý st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Stanislava Bartošová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Jiří Klem
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Královská hra (1980) (film telewizyjny)
Vladimír Salač
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Škola základ života (1938)
Jiří Wohanka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Łobuziaki (1975)
Vítězslav Jirsák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Petr Herrmann
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyprawa w przeszłość (1955)
Das Haus in der Karpfengasse (1965)
Bankovní dům Daubner (1988) (film telewizyjny)
Luděk Nešleha
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Krwawym tropem (1969)
Ivan Richter
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Popel a hvězdy (1990) (film telewizyjny)
Čertův švagr (1984) (film telewizyjny)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Miroslav Krejča
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Královská hra (1980) (film telewizyjny)
Karel Meister ml.
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Královská hra (1980) (film telewizyjny)
Jak přijít o život (1974) (film telewizyjny)
Uzavřený pavilón (1990) (film telewizyjny)
Zdena Burdová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skowronki na uwięzi (1969)
Jest pan wdowa, proszę pana! (1970)
Dziewczyna na miotle (1971)
Zdeněk Ornest (narrator)
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Věc Makropulos (1970) (nagranie teatralne)
Pozor, vizita! (1981)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)