Reżyseria:
Juraj NvotaScenariusz:
Ľuboš KadlecZdjęcia:
Laco KrausMuzyka:
Michal NovinskiObsada:
Zita Furková, Viera Strnisková, František Kovár, Naďa Kotršová, Anna Šišková, Marta Sládečková, Ján Klimo, Viera Topinková, Szidi Tobias, Ingrid Ištóková, Klára Dubovicová, Peter Šimun (więcej)Obsada
Zita Furková
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Viera Strnisková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rysavá jalovica (1970) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
František Kovár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Naďa Kotršová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ujo Váňa (1998) (nagranie teatralne)
Zypa Cupak (1976) (film telewizyjny)
Portrét Doriana Graya (1987) (film telewizyjny)
Anna Šišková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Musimy sobie pomagać (2000)
Ženské oddelenie (1991) (film telewizyjny)
Tolstoj a peniaze (2016) (nagranie teatralne)
Marta Sládečková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
A čo ja, miláčik? (1986) (film telewizyjny)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Ujo Váňa (1998) (nagranie teatralne)
Ján Klimo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962) - narrator
Jánošík I., II. (1963)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Viera Topinková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Mesiac na dedine (1981) (nagranie teatralne)
Szidi Tobias
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Jozef Mak (2021) (film telewizyjny) - narrator
Díky za každé nové ráno (1994)
Ingrid Ištóková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Konto (1991) (film telewizyjny)
Dlhá krátka noc (2003) (film telewizyjny)
Klára Dubovicová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ujo Váňa (1998) (nagranie teatralne)
Dlhá krátka noc (2003) (film telewizyjny)
Priateľstvá padajúceho lístia (1998) (film telewizyjny)
Peter Šimun
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Ženské oddelenie (1991) (film telewizyjny)
Inwalida (2023)
Emília Došeková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Tiene v raji (1986) (film telewizyjny)
Bičianka z doliny (1981) (film telewizyjny)
Ľudovít Moravčík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Chodník cez Dunaj (1989)
Pejzaż (2000)
Tereza Nvotová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Związani (2009)
Bludičky (2010) (film telewizyjny)
Priateľstvá padajúceho lístia (1998) (film telewizyjny)