Reżyseria:
Nina GrosseScenariusz:
Nina GrosseZdjęcia:
Theo BierkensObsada:
Katja Flint, Christoph Waltz, Sunnyi Melles, Alexander Held, August Schmölzer, Johannes Silberschneider, Henning Baum, Gundi Ellert, Fred Stillkrauth, Monika Baumgartner, Johanna Bittenbinder (więcej)Obsada
Katja Flint
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Electro Ghetto - Czas nas odmienia (2010)
Ich werde nicht schweigen (2017) (film telewizyjny)
Marlena (2000)
Christoph Waltz
Austria
Najlepsze filmy:
Django (2012)
Bękarty wojny (2009)
Guillermo del Toro: Pinokio (2022)
Sunnyi Melles
Luksemburg
Najlepsze filmy:
Baader-Meinhof (2008)
Falco - Verdammt, wir leben noch! (2008)
Steppenwolf (1974)
Alexander Held
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Lista Schindlera (1993)
Baader-Meinhof (2008)
Fala (2008)
August Schmölzer
Austria
Najlepsze filmy:
Lista Schindlera (1993)
Upadek (2004)
Bandits (1997)
Johannes Silberschneider
Austria
Najlepsze filmy:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Odlotowy sekstet (1997)
Die Rebellion (1993) (film telewizyjny)
Henning Baum
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Himmelsleiter (2015) (film telewizyjny)
Schimanski (1997) (serial)
Der Seewolf (2008) (film telewizyjny)
Gundi Ellert
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Sommer in Orange (2011)
Auf der Straße (2015) (film telewizyjny)
Maria, ihm schmeckt's nicht! (2009)
Fred Stillkrauth
Niemcy
Najlepsze filmy:
Żelazny krzyż (1977)
Das schreckliche Mädchen (1990)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Monika Baumgartner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Das schreckliche Mädchen (1990)
Starke Zeiten (1988)
Der kalte Himmel (2011) (serial)
Johanna Bittenbinder
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tannbach (2015) (serial)
Der kalte Himmel (2011) (serial)
Das finstere Tal (2014)
Thomas Loibl
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Sommer in Orange (2011)
Toni Erdmann (2016)
Die Wannseekonferenz (2022)
Thomas Limpinsel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Upadek (2004)
Shoppen (2006)
Sprawa Colliniego (2019)
Eisi Gulp
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Zuckerbaby (1985)
Landauer - Der Präsident (2014) (film telewizyjny)
Bergblut (2010)
Barbara Bauer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Szkolna imprezka (2013)
Schwere Jungs (2006)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Christiane Blumhoff
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Zuckerbaby (1985)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Oliver Nägele
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Almanya (2011)
Bin ich schön? (1998)
Glück (2012)
Heidy Forster
Szwajcaria
Najlepsze filmy:
Vitus (2006)
Der Verdingbub (2011)
Die wilden Fünfziger (1983)
Sarah Camp
Niemcy
Najlepsze filmy:
Bandits (1997)
Aimee i Jaguar (1999)
Hanami - Kwiat wiśni (2008)
Robert Dölle
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Mackie Messer - Brechts Dreigroschenfilm (2018)
Nichts mehr wie vorher (2013) (film telewizyjny)
Biała Masajka (2005)