Obsada
Michal David
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (koncert)
Třetí patro (1985) (serial)
Lucie Bílá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (nagranie teatralne)
Karel Gott
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - m.a.
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Helena Vondráčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Janek i Marzenka (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serial)
Hana Zagorová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (koncert)
Hitparáda 60. let (2008) (teledysk)
Monika Absolonová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Pocta muzikálům (2017) (koncert)
Malý princ (2018) (nagranie teatralne)
Daniel Hůlka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Monte Cristo (2002) (nagranie teatralne)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (koncert)
Petra Janů
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Galileo (2007) (nagranie teatralne)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Leoš Mareš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Wszystko albo nic (2017)
Jak básníci neztrácejí naději (2004)
Leona Machálková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Bigbeatowe lato (1993)
Ilona Csáková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (koncert)
Karel Svoboda 80 (2018) (koncert)
Josef Vojtek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Kabát - Noc v Edenu (2019) (koncert)
Tři mušketýři (2005) (nagranie teatralne)
Tomáš Trapl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Galileo (2007) (nagranie teatralne)
Tři mušketýři (2005) (nagranie teatralne)
Tomáš Savka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
10 let muzikálu v Ostravě (2021) (koncert)
Edith a Marlene (2022) (nagranie teatralne)
Mona Lisa (2009) (nagranie teatralne)
Tomáš Beroun
Najlepsze filmy:
Tři mušketýři (2005) (nagranie teatralne)
Mona Lisa (2009) (nagranie teatralne)
Lešek Semelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Tři mušketýři (2005) (nagranie teatralne)
Oidipus Tyranus (2011) (nagranie teatralne)
Petr Kolář
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Johanka z Arku (2003) (nagranie teatralne)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Tři mušketýři (2005) (nagranie teatralne)
Bohuš Matuš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Monte Cristo (2002) (nagranie teatralne)