Odcinki(10)
-
Náramok (E01)
-
Ľúbi neľúbi (E02)
-
Ema B. (E03)
-
Fejs (E04)
-
Diabol (E05)
-
Kontrola (E06)
-
Dlhá cesta domov (E07)
-
Kvety a Lucia (E08)
-
Hon na legendu (E09)
-
Projekt Alfa (E10)
Obsada
Ivan Palúch
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Naši synovia (1975) (serial)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Marek Geišberg
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Klamstvo (2023) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Zuzana Kanócz
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Milan Kňažko
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Parížski mohykáni (1971) (serial)
Straty a nálezy (1974) (serial)
Monika Hilmerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Druhá šanca (2022) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Ako divé husi (2000) (serial)
Anna Javorková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tisícročná včela (1983) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Juraj Kemka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Útěk do Budína (2003) (serial)
Lukáš Latinák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Informator (2020) (serial)
Útěk do Budína (2003) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Zuzana Mauréry
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Maroš Kramár
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Život bez konca (1982) (serial)
Táňa Pauhofová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nieświadomi (2019) (serial)
Terapia (2011) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Soňa Norisová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Miroslav Noga
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Vianočné rozprávanie (1996) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jakub Gogál
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nesmrteľní (2010) (serial)
Zwycięzca (2023) (serial)
Kuchyňa (2018) (serial)
Ľubomír Paulovič
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Stano Král
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Dnes večer hrám ja (1988) (serial)
Slávka Halčáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Útěk do Budína (2003) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Milenky (2018) (serial)
Eva Pavlíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Doma na porádku (2012) (serial)
Škriatok (1995) (serial)
František Kovár
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Tomáš Palonder
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Nesmrteľní (2010) (serial)
Dr. Dokonalý (2012) (serial)
Einstein (2023) (serial)