Serie(5) / Odcinki(65)
Obsada
Annette Frier
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Axel Siefer
Najlepsze seriale:
Stromberg (2004) (serial)
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Nadja Becker
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Stromberg (2004) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Oliver Fleischer
Najlepsze seriale:
Einstein (2015) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Jan Sosniok
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Die Eifelpraxis (2016) (serial)
Tino Mewes
Najlepsze seriale:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
1899 (2022) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Orhan Müstak
Turcja
Najlepsze seriale:
Um Himmels Willen (2002) (serial)
Notruf Hafenkante (2007) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
René Steinke
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Die Eifelpraxis (2016) (serial)
Elyas M'Barek
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin (2008) (serial)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Türkisch für Anfänger (2006) (serial)
Alexandra von Schwerin
Najlepsze seriale:
Stromberg (2004) (serial)
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Fabrik der Offiziere (1989) (serial)
Julia Stinshoff
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Nord bei Nordwest (2014) (serial)
Katharina Palm
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Der Clown (1998) (serial)
Hanna Schwamborn
Niemcy
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Maria Ehrich
Niemcy
Najlepsze seriale:
Ku'damm 56 (2016) (serial)
Ku'damm 59 (2018) (serial)
Das Adlon. Eine Familiensaga (2013) (serial) - aktor, m.a.
Matthias Koeberlin
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Skylines (2019) (serial)
Charité (2017) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Christian Kahrmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Tobias Licht
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Die Inselärztin (2018) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Andreas Günther
Austria
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Torben Liebrecht
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Homeland (2011) (serial)
Altered Carbon (2018) (serial)
X Company (2015) (serial)
Jevgenij Sitočin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Bedrag (2016) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)