Reżyseria:
Ludvík RážaScenariusz:
Jiří BednářZdjęcia:
Milan DostálMuzyka:
Otmar MáchaObsada:
Vladimír Dlouhý, Josef Somr, Jana Brejchová, Josef Vinklář, Josef Mixa, Rudolf Jelínek, Čestmír Řanda st., Josef Větrovec, Viktor Maurer, Jana Švandová, Tomáš Vacek, Ljuba Krbová, Lída Roubíková (więcej)Obsada
Vladimír Dlouhý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Na dotek (2002) (nagranie teatralne)
I znów skacze przez kaluze (1970)
Josef Somr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Jana Brejchová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Przygody Münchhausena (1961)
Josef Vinklář
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Josef Mixa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Osamotniony (1957)
Igraszki z diabłem (1956)
Rudolf Jelínek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Čestmír Řanda st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Josef Větrovec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Viktor Maurer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Światowcy (1969)
Jana Švandová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
I znów skacze przez kaluze (1970)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Vracenky (1990)
Tomáš Vacek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Trzech weteranów (1983)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Ljuba Krbová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Tři spory (1981) (serial)
Lída Roubíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Scapinova šibalství (1980) (film telewizyjny)
Uroczystość żałobna (1969)
Zdeněk Kutil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Melduję posłusznie! (1957)
Jindřich Narenta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Palacz zwłok (1968)
Kelner, płacić! (1980)
Pavel Rubeš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gdyby tysiąc klarnetów (1964)
Romaneto (1980)
Můj nezdolný lev (1980) (film telewizyjny)
Josef Konšal
Najlepsze filmy:
Můj nezdolný lev (1980) (film telewizyjny)