Reżyseria:
Peter SolanMuzyka:
Wiliam BukovýObsada:
Jaroslav Mareš, Karol Machata, Viliam Záborský, Beta Poničanová, Ladislav Chudík, Mária Kráľovičová, František Dibarbora, Hilda Augustovičová (więcej)Opisy(1)
A detective story with a criminal plot about the disappearance of important information materials and the mysterious murder of engineer Kovalsky. Police investigate lieutenant Hronec accompanied by an amateur detective, editor Zvara start to the background of the crime. (oficjalny tekst dystrybutora)
Obsada
Jaroslav Mareš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Karol Machata
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Stíny horkého léta (1977)
Viliam Záborský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Beta Poničanová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Balada o Vojtovej Marine (1964) (film telewizyjny)
Ženský zákon (1967) (film telewizyjny)
Ladislav Chudík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Mária Kráľovičová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
František Dibarbora
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Šíleně smutná princezna (1968)
Hilda Augustovičová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Statky zmätky (2009) (nagranie teatralne)
Kapitán Dabač (1959)
V hodine dvanástej (1958)
Emil Horváth st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Naši synovia (1975) (serial)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Hana Slivková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Bokser i śmierć (1962)
Magdalena Lokvencová-Husáková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Mária Bancíková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Jánošík (1935)
Jerguš Lapin (1960)
V hodine dvanástej (1958)
Oľga Vronská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Karol Skovay
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Statočný zlodej (1958)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Posledná bosorka (1957)
Božena Slabejová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Majster kat (1966)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Martin Ťapák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jánošík I., II. (1963)
Ikaria XB 1 (1963)
Wilcze doły (1948)
Anton Michalička
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)