Reżyseria:
Jung-seob LeeObsada:
Ji-hwan Kang, Yoo-ri Seong, Geun-seok Jang, Ri-na Kim, Yong-woo Kil, Sang-wook Park, Hee-bong Cho, Hyeon-jeong Cha, Seok-hwan Ahn, Se-chang Maeng (więcej)Odcinki(24)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
Obsada
Ji-hwan Kang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Kwaedo Hong Gildong (2008) (serial)
Keopi hawooseu (2010) (serial)
Naege geojitmaleul haebwa (2011) (serial)
Yoo-ri Seong
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Nunui yeowang (2006) (serial)
Kwaedo Hong Gildong (2008) (serial)
Geun-seok Jang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Minami shineyo (2009) (serial)
Sarangbi (2012) (serial)
Seuwichi - sesangeul bakkwora (2018) (serial)
Ri-na Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Heelreo (2014) (serial)
Kwaedo Hong Gildong (2008) (serial)
Yong-woo Kil
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Komapseumnida (2007) (serial)
Moojungdoshi (2013) (serial)
Oktab bang wangseja (2012) (serial)
Sang-wook Park
Korea Południowa
Hee-bong Cho
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Teonneol (2017) (serial)
Byeoleseo on geudae (2013) (serial)
Domangja peullaen B (2010) (serial)
Hyeon-jeong Cha
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ailiseu (2009) (serial)
Kwaedo Hong Gildong (2008) (serial)
Yeppeun namja (2013) (serial)
Seok-hwan Ahn
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gaeineui chwihyang (2010) (serial)
Mai geol (2005) (serial)
Kgotboda namja (2009) (serial)
Se-chang Maeng
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Kwaedo Hong Gildong (2008) (serial)
K-POP choegang seobaibeol (2012) (serial)
Jae-seung Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Chanranhan yusan (2009) (serial)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (serial)
Kwaedo Hong Gildong (2008) (serial)
Deok-hee Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Kwaedo Hong Gildong (2008) (serial)
Eun-pyo Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dong Yi (2010) (serial)
Byeoleseo on geudae (2013) (serial)
Haereul poomeun dal (2012) (serial)
In-seong Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Bomeui walcheu (2006) (serial)
Kwaedo Hong Gildong (2008) (serial)
Ran Choi
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dong Yi (2010) (serial)
Minami shineyo (2009) (serial)
Mai geol (2005) (serial)
Gyu-su Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Heelreo (2014) (serial)
Gwimul (2021) (serial)
Deo paekiji (2017) (serial)
Chul-min Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Nunui yeowang (2006) (serial)
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (serial)
Black (2017) (serial)
Se-yoon Moon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sindelellawa ne myeongeui gisa (2016) (serial)
Kwaedo Hong Gildong (2008) (serial)
Gopumgyeok jjaksarang (2015) (serial)
Seung-kyeong Choi
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gwaenchana, sarangiya (2014) (serial)
7 ileui wangbi (2017) (serial)
Geu gyeowool, barami boonda (2013) (serial)