Zdjęcia:
堀野大輔Muzyka:
Audio HighsObsada:
Ayako Kawasumi, Jun'ichi Suwabe, Nobuhiko Okamoto, Takehito Koyasu, Aya Suzaki, Kan Tanaka, Rina Hidaka, Kumiko Higa, Yōko Honda, Yūichi Iguchi (więcej)Odcinki(25)
-
Idži to kecudan (S03E01)
-
Maiban to júgó (S03E02)
-
Last to angó (S03E03)
-
Jodžú to otošiana (S03E04)
-
Step to watch (S03E05)
-
Punch to hitoritači (S03E06)
-
Kinen sacuei to kjóšicu (S03E07)
-
Nerai to hjóka (S03E08)
-
Džišin to kakugo (S03E09)
-
Kósacu to čóhacu (S03E10)
-
Šórjo to kaeten (S03E11)
-
Nekkecu to kanpai (S03E12)
-
Muhó to muišiki (S03E13)
-
Renzoku to soši (S03E14)
-
Front to Center (S03E15)
-
Saišú wa to comment (S03E16)
-
Zombie to akuma (S03E17)
-
Šúkan to gekkan (S03E18)
-
Manobi to Ikki (S03E19)
-
Ikicugi to party (S03E20)
-
Onsen to iši kakunin (S03E21)
-
Teisei to Sengen (S03E22)
-
Mic to daihon (S03E23)
-
Ari Kata to Owari Kata (S03E24)
-
Jume to gendžicu (S03E25)
Obsada
Ayako Kawasumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Nobuhiko Okamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Takehito Koyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Aya Suzaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Ansacu kjóšicu (2015) (serial)
Kan Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Rina Hidaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Kumiko Higa
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Yōko Honda
Japonia
Najlepsze seriale:
Kanon (2006) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
Yūichi Iguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Shinji Kawada
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yoshimitsu Shimoyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Yūko Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Ayane Sakura
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Kazuyuki Okitsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Harumi Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Chō
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Masashi Ebara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Ken'yū Horiuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kana Asumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Gintama (2006) (serial)