Obsada
Soo-ro Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Braterstwo broni (2004)
Gongbooeui sin (2010) (serial)
Shinsaui poomgyuk (2012) (serial)
Jeong-eum Hwang
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Kilmi, hilmi (2015) (serial)
Bimil (2013) (serial)
Ssanggabpocha (2020) (serial)
Ji-yeon Park
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Deurim hai (2011) (serial)
Gongbooeui sin (2010) (serial)
Gisaengryeong (2011)
Shi-yoon Yoon
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (serial)
Ssaikopaeseu daieori (2019) (serial)
Choigoeui hanbang (2017) (serial)
Seung-ah Yoon
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Haereul poomeun dal (2012) (serial)
Jangnanseureon kiseu (2010) (serial)
Hieoro (2009) (serial)
Byung-ok Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (serial)
Keulraesik (2003)
Gobaek bubu (2017) (serial)
Eun-bin Park
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Niezwykła prawniczka Woo (2022) (serial)
Deurim hai (2011) (serial)
Porcelanowy król (2021) (serial)
Chang-wook Ji
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Heelreo (2014) (serial)
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
The Sound of Magic (2022) (serial)
Ho-joon Son
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gobaek bubu (2017) (serial)
Sobangseo Yeop Gyeongchalseo (2022) (serial)
Keopi hawooseu (2010) (serial)
Bo-mi Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gugaui seo (2013) (serial)
Sseoni (2011)
Baramui hwawon (2008) (serial)
Bo-ra Nam
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sseoni (2011)
Haereul poomeun dal (2012) (serial)
Akmareul boattda (2010)
Hyeon-sang Kwon
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Yawang (2013) (serial)
Gongbooeui sin (2010) (serial)
Peulraenmaen (2013)
Jin-soo Park
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Nae yeojachingureul sogae habnida (2004)
Silmido (2003)
Daensing kwin (2012)
Min-yeong Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sseoni (2011)
Minami shineyo (2009) (serial)
Eungdabhara 1994 (2013) (serial)
Ah-jin Choi
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gabyeoun cham (2008)
Gosa doo beonjjae iyagi : kyosaengsilseub (2010)
Min-joo Yeo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Deo paibeu (2013)
Geu nomida (2015)
Gosa doo beonjjae iyagi : kyosaengsilseub (2010)
Qri
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gongbooeui sin (2010) (serial)
Gosa doo beonjjae iyagi : kyosaengsilseub (2010)
Jin-hwang Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Hye-soo Uhm
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sseoni (2011)
Wandeuki (2011)
Sseshibong (2015)