Reżyseria:
Vít HrubínZdjęcia:
Jan SeidelMuzyka:
Zdeněk PetrObsada:
Jelena Juklová, Jan Hrušínský, Nataša Gollová, František Filipovský, Josefa Pechlátová, Miroslav Homola, Vladimír Hrabánek, Božena Franková, Václav Trégl, Jan Libíček, Eva Vytlačilová (więcej)Obsada
Jelena Juklová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Czerwona linia (2018) (serial)
Butelki zwrotne (2007)
Jan Hrušínský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Dziewczyna na miotle (1971)
Nataša Gollová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
František Filipovský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Josefa Pechlátová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Šíleně smutná princezna (1968)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Miroslav Homola
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Przygody Münchhausena (1961)
Vladimír Hrabánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Božena Franková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak přijít o život (1974) (film telewizyjny)
Ráno budeme moudřejší (1977) (film telewizyjny)
Královské usínání (1974) (film telewizyjny)
Václav Trégl
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Na skraju lasu (1976)
Jan Libíček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Przygody Münchhausena (1961)
Eva Vytlačilová
Najlepsze filmy:
Maturita za školou (1973)
V každém pokoji žena (1974)
Noc oranžových ohňů (1974)
Martin Hron
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Tajemnica stalowego miasta (1978)
Czołgowy batalion (1991)
Lída Roubíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Scapinova šibalství (1980) (film telewizyjny)
Uroczystość żałobna (1969)
Jaroslava Tichá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Uroczystość żałobna (1969)
Kukułka w ciemnym lesie (1984)
Slávka Hamouzová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Melduję posłusznie! (1957)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)