Reżyseria:
Jaroslav HovorkaScenariusz:
Miroslav OščatkaMuzyka:
Karel CónObsada:
Josef Somr, Filip Cíl, Ivana Korolová, Jakub Gottwald, David Prachař, Jitka Sedláčková, Václav Helšus, Radek Holub, Jan Skopeček, Miroslav Táborský (więcej)Obsada
Josef Somr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Filip Cíl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Ďáblova lest (2009) (serial)
Bludičky (2010) (film telewizyjny)
Ivana Korolová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Dvanáct měsíčků (2012) (film telewizyjny)
Hodiny jdou pozpátku (2011) (nagranie teatralne)
Jakub Gottwald
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Montenegro (2016)
Expozitura (2009) (serial)
Menandros & Thaïs (2016)
David Prachař
Czechosłowacja
Jitka Sedláčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Václav Helšus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krowa (1993)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Radek Holub
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krowa (1993)
Dámský krejčí (2012) (nagranie teatralne)
Jan Skopeček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Miroslav Táborský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Kola (1996)
Otmar Brancuzský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kola (1996)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zuzana Skalníková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sedmero krkavců (2015)
Vyhnanství (1982) (film telewizyjny)
Expozitura (2009) (serial)
Jakub Štěpán
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Młyn Habermanna (2010)
Každý milion dobrý (2016) (film telewizyjny)
Barbora Mudrová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sedmero krkavců (2015)
Oběti (1999) (serial)
Pohádky pro Emu (2016)
Alena Mudrová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (film telewizyjny)
Oběti (1999) (serial)
10 pravidel jak sbalit holku (2014)
Barbora Jánová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ztracená brána (2012) (serial)
Probudím se včera (2012)
Setkání s hvězdou (2011) (serial)
Otto Weiss
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Šejdrem (2008) (film telewizyjny)