Reżyseria:
Peter SolanScenariusz:
Zora KrištúfkováZdjęcia:
Stanislav SzomolányiMuzyka:
Peter BreinerObsada:
Monika Hilmerová, Milan Kňažko, Jana Plichtová, Oľga Šalagová, Ľubo Gregor, Zdena Studenková, Valentina Thielová, Anna Grissová, Stanislav Dančiak (więcej)Opisy(1)
A film composed of three short stories focusing on the problem of the other hidden of popularity. It captures the positive as well as the negative aspects of success, but it mainly focuses on the drawbacks of fame such as the loss of inner integrity, dissatisfactory emotional life and family break-up. (oficjalny tekst dystrybutora)
Obsada
Monika Hilmerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tata (2000) (nagranie teatralne)
Uprising (2001) (film telewizyjny)
Der Lebensborn - Pramen života (2000)
Milan Kňažko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Picasso (2008) (nagranie teatralne)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Jana Plichtová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lampy naftowe (1971)
Život bez konca (1982) (serial)
Straty a nálezy (1974) (serial)
Oľga Šalagová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Słońce w sieci (1962)
Ľubo Gregor
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tiene v raji (1986) (film telewizyjny)
Mário a kúzelník (1976) (film telewizyjny)
Sebechlebskí hudci (1975)
Zdena Studenková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Valentina Thielová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Bokser i śmierć (1962)
Sněženky a machři (1982)
Anna Grissová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Skalní v ofsajde (1960)
Stud (1967)
Stanislav Dančiak
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Vladimír Černý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Jánošík I., II. (1963)
Tomáš Raček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Skrytý prameň (1973)
Emília Vášáryová
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Pavol Mikulík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Kamila Magálová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Daniela Magálová
Najlepsze filmy:
Príbeh Mateja Hóza (1993) (film telewizyjny)
O sláve a tráve (1984)
Dom pod morušou (1984) (film telewizyjny)
Marian Labuda
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Jaroslav Filip
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert) - m.a.
Izrafel (1978) (film telewizyjny)
Albert (1985) (film telewizyjny)
Marta Bieliková-Černická
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Wilcze doły (1948)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Ladislav Pešek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Tři na lavičce (1978) (film telewizyjny)
Tatiana Kulíšková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Mŕtvi učia živých (1983)