Reżyseria:
Stanislav PárnickýScenariusz:
Jana KákošováZdjęcia:
Marián MinárikMuzyka:
Richard MüllerObsada:
Emil Horváth ml., Pavol Mikulík, Zora Kolínska, Dušan Jamrich, Kamila Magálová, Jozef Vrábel, Viera Richterová, František Zvarík, Milka Zimková, Milan Kiš, Jela Bučková, Dušan Tarageľ (więcej)Obsada
Emil Horváth ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na kometě (1970)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Pavol Mikulík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Zora Kolínska
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (film telewizyjny)
Jožko Púčik a jeho kariéra (1983) (film telewizyjny)
Mário a kúzelník (1976) (film telewizyjny)
Dušan Jamrich
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Kamila Magálová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Jozef Vrábel
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Šťastie na dobierku (1986) (film telewizyjny)
Celý deň obchádzam panelák (1990) (film telewizyjny)
Viera Richterová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Okamih pravdy (2000) (film telewizyjny)
Blúznenie srdca a rozumu (1997) (film telewizyjny)
Ťapákovci (1977) (film telewizyjny)
František Zvarík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Milka Zimková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Proč? (1987)
Pásla kone na betóne (1982)
Milan Kiš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Jela Bučková
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Višňový sad (1978) (film telewizyjny)
Chlap prezývaný Brumteles (1982) (film telewizyjny)
Rozruch na onkológii (1991) (film telewizyjny)
Dušan Tarageľ
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Iveta Kožková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Višňový sad (1978) (film telewizyjny)
Oľga Šalagová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Słońce w sieci (1962)
Nora Kuželová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Červené víno (1972) (film telewizyjny)
Stanislav Dančiak
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Karol Spišák
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Gdy skończy się ta noc (1965)
Kľúče od mesta (1983) (film telewizyjny)
Ľubo Gregor
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tiene v raji (1986) (film telewizyjny)
Mário a kúzelník (1976) (film telewizyjny)
Sebechlebskí hudci (1975)
Marián Zednikovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Naši synovia (1975) (serial)
Richard Müller
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Hity 89 (1989) (koncert)
Richard Müller, Adela Vinczeová: ONA A ON (2017) (koncert)