Obsada
Janette Rauch
Szwajcaria
Najlepsze seriale:
Náhrdelník (1992) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Rike Schmid
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Maltese - Il Romanzo del Commissario (2017) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Peter Prager
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Der kalte Himmel (2011) (serial)
Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin (2008) (serial)
Allein gegen die Zeit (2010) (serial)
Daniel Krauss
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
My, dzieci z dworca Zoo (2021) (serial)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Roman Rossa
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Schimanski (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Annalena Duken
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Pfarrer Braun (2003) (serial)
Robert Giggenbach
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Joachim Dietmar Mues
Najlepsze seriale:
Der Bastard (1989) (serial)
Dr Martin (2004) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Ferdinand Dux
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Katharina Schwarz
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Hubert und Staller (2011) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Doktor z alpejskiej wioski (2008) (serial)
Petra Einhoff
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Michele Oliveri
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Renate Delfs
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Dicke (2005) (serial)
Georg Tryphon
Najlepsze seriale:
Sense8 (2015) (serial)
Lexx (1997) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Alexandra Schalaudek
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial) - aktor, m.a.
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Gabriel Merz
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Michael Ehnert
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Das Geheimnis des Totenwaldes (2020) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Esther Hausmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Um Himmels Willen (2002) (serial)
Wolf-Dietrich Berg
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Ein Mann steht seine Frau (1997) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Michael Benthin
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)