Obsada
Mikhail Pugovkin
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Operacja Y, czyli nowe przypadki Szurika (1965)
Iwan Wasiljewicz zmienia zawód (1973)
Ně možet byť! (1975)
Filipp Yankovskiy
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Zwierciadło (1975)
Tri muškeťora (2013)
Afganskij izlom (1990)
Svetlana Nemolyaeva
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Biurowy romans (1977)
Něbesa obětovannyje (1991)
Garaz (1979)
Sergey Stepanchenko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Bližnij krug (1991)
Tobol (2019)
Život a neobyčejná dobrodružství vojáka Ivana Čonkina (1993)
Leonid Yarmolnik
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Stiljagi (2008)
Tot samyj Mjunchgauzen (1979) (film telewizyjny)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Aleksandr Abdulov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Dziesięcioro murzyniątek (1987)
12 stuljev (1977) (serial)
Formula ljubvi (1984) (film telewizyjny)
Oleg Yankovskiy
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Doktor Živago (2005) (serial)
Moj laskovyj i něžnyj zvěr (1978)
Zwierciadło (1975)
Anastasiya Vertinskaya
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gamlet (1964)
Wojna i pokój (1965)
Wojna i pokój: Pierre Bezuchow (1967)
Александр Викторович Збруев
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Semyon Farada
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Garaz (1979)
Formula ljubvi (1984) (film telewizyjny)
Moj drug Ivan Lapšin (1984)
Aleksandr Adabashyan
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Sibiriada (1979)
Geroj (2016)
Kilka dni z życia Obłomowa (1979)
Dmitriy Maryanov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Den radio (2008)
Ольга Волкова
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Žestokij romans (1984)
Něbesa obětovannyje (1991)
Mamy (2012)
Georgiy Martirosyan
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
D'Artaňan i tri muškeťora (1978) (film telewizyjny)
Vorošilovskij strelok (1999)
Den radio (2008)
Aleksandr Lazarev (jr.)
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Idiot (2003) (serial)
Admiral (2009) (serial)
Sojuz spasenija (2019)
Viktor Sergachyov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Tri topolja na Pljuščiche (1967)
Anna Pavlova (1983)
Szlacheckie gniazdo (1969)
Tahir Imanov
Związek Radziecki
Иван Агапов
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
DMB (2000)
Czas pierwszych (2017)
Ekipaž (2016)
Viktoriya Bogatyrova
Związek Radziecki
Aleksandr Karnaushkin
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Vor (1997)
Oligarch (2002)
Stapki v pyasaka (2010)