Obsada
Jiří Štěpnička
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Ota Sklenčka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jiří Plachý ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Jarmila Švehlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy moi bliscy (1999)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Lékaři (1988) (film telewizyjny)
Pavel Pavlovský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Celebrity s. r. o. (2007) (nagranie teatralne)
Flotila (1986) (film telewizyjny)
Marcel Vašinka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Lakomec (1978) (film telewizyjny)
Miroslav Vladyka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Jára Cimrman śpi (1983)
Kelner, płacić! (1980)
Václav Sloup
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Romeo, Julie a tma (1959)
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Jana Hlaváčová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Čestmír Řanda st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Lída Roubíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Scapinova šibalství (1980) (film telewizyjny)
Uroczystość żałobna (1969)
Jana Břežková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Láska jako trám (1967) (film telewizyjny)
Dámský krejčí (2012) (nagranie teatralne)
Miriam Hynková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případ Platfus (1985) (film telewizyjny)
Egyptologové (1974) (film telewizyjny)
Opory společnosti (1972) (film telewizyjny)
Jiří Holý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Josef Bláha
Jugosławia
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
David Prachař
Czechosłowacja
Jan Vávra
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Kalamita (1980)
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Rostislav Kuba
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Otakar Brousek st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Karel Urbánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Věc Makropulos (1970) (nagranie teatralne)
Egyptologové (1974) (film telewizyjny)
Muži jdou v tmě (1975) (film telewizyjny)