Występują
Antonín Procházka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Přes přísný zákaz dotýká se sněhu (2005) (nagranie teatralne)
S tvojí dcerou ne (1997) (nagranie teatralne)
Janek i Marzenka (1980)
Vilma Cibulková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Picasso (2008) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Slečna Julie (1999) (nagranie teatralne)
David Prachař
Czechosłowacja
Věra Kubánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dzika planeta (1973)
Válka vypukne po přestávce (1978) (nagranie teatralne)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Radka Coufalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Skleněný pokoj (2021) (nagranie teatralne)
Comeback (2005) (film telewizyjny)
Tomáš Töpfer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Záhada (2011) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Jan Hájek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
Zlatá šedesátá (2015) (nagranie teatralne)
České století (2013) (serial)
Richard Krajčo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
Przeprawa (2021)
Sametoví vrazi (2005)
Václav Postránecký
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Radovan Lukavský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Milan Kňažko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Picasso (2008) (nagranie teatralne)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Miroslav Etzler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Roman Vojtek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Volha (2023) (serial)
Babylon (2002) (nagranie teatralne)
Devatenáct klavírů (2008) (film telewizyjny)
Milan Hein
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piekna i potwór (1978)
Touha jménem Einodis (2013) (nagranie teatralne)
Córka króla wszechmórz (1976)
Vlastimil Harapes
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (film telewizyjny)
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Kamila Moučková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Konec velké epochy (1965) (film telewizyjny)
Tereza (1961)
Zvony z rákosu (1950)
Eva Urbanová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koncert Evy Urbanové a Karla Gotta v Lucerně 2010 (2010) (koncert)
Karel Gott 2005 (2005) (koncert)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (koncert)