Zdjęcia:
Mitsunobu YoshidaMuzyka:
Kō ŌtaniObsada:
Rie Kugimiya, Shōzō Iizuka, Tesshō Genda, Ayahi Takagaki, Mitsuki Saiga, Chafūrin, Hiroshi Naka, Fumihiko Tachiki, Yūsaku Yara, Toshiko Fujita (więcej)Odcinki(65)
-
Lief bóken no tabi e (E01)
-
Mori no šódžo Jasmine (E02)
-
Ógon no kiši Gorl (E03)
-
Nazonazo kjodžin no noroi (E04)
-
Nij to Doj no Wana (E05)
-
Nageki no mizuumi ni sumu kaibucu (E06)
-
Madžo Thaegan arawaru (E07)
-
Tom no fušigi na mise (E08)
-
Clean Churunai! (E09)
-
Rógoku kara no daššucu (E10)
-
Habahiro Kawa o Watare (E11)
-
Rat City no ó (E12)
-
Endon to Jarred (E13)
-
Ubawareta hóseki (E14)
-
Un ga í? Warui (E15)
-
Rithmere kjógi taikai (E16)
-
Tatakae! Tatakae Lief (E17)
-
Jasmine to Nazo no Otoko (E18)
-
Resistance no šónen (E19)
-
Ugomeku suna no kaibucu (E20)
-
Kami no iši lapis lazuli (E21)
-
Madžo Thaegan no fukkacu (E22)
-
Kjófu Thaegan no wana (E23)
-
Prin to no deai (E24)
-
Kin jo tobe! Ózora e (E25)
-
Kjúšú! Kaibucu Vraal (E26)
-
Kjófu no jama ni hisomu mono (E27)
-
Kjodai Gellick o taose (E28)
-
Carn Butai o Hatake! (E29)
-
Aratanaru kaibucu Ols (E30)
Obsada
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Shōzō Iizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Tesshō Genda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Ayahi Takagaki
Japonia
Mitsuki Saiga
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Chafūrin
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Hiroshi Naka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Fumihiko Tachiki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Yūsaku Yara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial) - aktor, narrator
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Toshiko Fujita
Chiny
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Daisuke Gōri
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Banjō Ginga
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Yasunori Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Noriko Uemura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Tetsu Inada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Daiki Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Junko Hori
Japonia
Najlepsze seriale:
Akage no Anne (1979) (serial)
Gokudó-kun man'júki (1999) (serial)
City Hunter (1987) (serial)
Kurumi Mamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Ako Mayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Haruhi Nanao
Japonia