Reżyseria:
Martin ŤapákScenariusz:
Ivan BukovčanZdjęcia:
Beňo KrivošíkMuzyka:
Svetozár StračinaObsada:
Štefan Kvietik, Radoslav Brzobohatý, Emília Vášáryová, Ivan Rajniak, Július Vašek, Martin Ťapák, Viera Strnisková, Viliam Polónyi, Brigita Hausnerová (więcej)Obsada
Štefan Kvietik
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Bokser i śmierć (1962)
Radoslav Brzobohatý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Emília Vášáryová
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Ivan Rajniak
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Rysavá jalovica (1970) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Július Vašek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Martin Ťapák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jánošík I., II. (1963)
Ikaria XB 1 (1963)
Wilcze doły (1948)
Viera Strnisková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rysavá jalovica (1970) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Viliam Polónyi
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Brigita Hausnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Červené víno (1972) (film telewizyjny)
Jaroslav Rozsíval
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Niebiańscy jeźdźcy (1968)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Anton Mrvečka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Ženský zákon (1967) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Milan Kňažko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Picasso (2008) (nagranie teatralne)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Dušan Tarageľ
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Zygmund J. Mierzwiak
Najlepsze filmy:
Deň, ktorý neumrie (1974)
Ralph J. Boettner
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Deň, ktorý neumrie (1974)
Trzydzieści przypadków majora Zemana (1974) (serial)
Kveta Stražanová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (film telewizyjny)
Lotár Radványi
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Jozef Majerčík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Balada o Vojtovej Marine (1964) (film telewizyjny)
Martin Sanitrár
Najlepsze filmy:
Postaw dom, zasadź drzewo (1979)
Deň, ktorý neumrie (1974)
Tři zlaté vlasy děda Vševěda (1981)
Ján Kováčik
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bokser i śmierć (1962)
Krčmársky král' (1970) (film telewizyjny)
Sezam, otvor sa! (1974) (film telewizyjny)