Reżyseria:
Jozef BudskýZdjęcia:
Vincent RosinecObsada:
Karol Machata, Viliam Záborský, Mária Kráľovičová, Ondriš Jariabek, Eva Poláková, Martin Gregor, Beta Poničanová, Anton Mrvečka, Hana Sarvašová (więcej)Obsada
Karol Machata
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Stíny horkého léta (1977)
Viliam Záborský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Mária Kráľovičová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Ondriš Jariabek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zbojník Jurko (1976)
Eva Poláková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Plac swietej Elzbiety (1965)
Martin Gregor
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Jánošík I., II. (1963)
Beta Poničanová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Balada o Vojtovej Marine (1964) (film telewizyjny)
Ženský zákon (1967) (film telewizyjny)
Anton Mrvečka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Ženský zákon (1967) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Hana Sarvašová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sám vojak v poli (1964) (film telewizyjny)
Prípad Barnabáš Kos (1964)
Ivanov (1963)
František Dibarbora
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Šíleně smutná princezna (1968)
Frída Bachletová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Polnoc bude o päť minút (1962) (film telewizyjny)
Smrť sa volá Engelchen (1960) (film telewizyjny)
Oblomov (1964) (film telewizyjny)
Štefan Figura
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Marián Gallo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Štyridsaťštyri (1957)
Jozef Šimonovič ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mária Tudorová (1968) (film telewizyjny)
Mesiac na dedine (1981) (nagranie teatralne)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Vilma Jamnická
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Peter Debnár
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Majster kat (1966)
Viera Pavlíková
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Podezření (2022) (serial)
Żelary (2003)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Viera Topinková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Mesiac na dedine (1981) (nagranie teatralne)
Terézia Hurbanová-Kronerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Karol Skovay
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Statočný zlodej (1958)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Posledná bosorka (1957)